Monster Tulpar T7 V10.1.1 vs i7 6700K sistem toplama

Toplasam mı, toplamasam mı?

• Topla

Oy: 5 62,5%
  • Al Laptopu

Oy: 1 12,5%
  • MSI 980 Ti GAMING 6G 384 Bit GDDR5 sana yeter

Oy: 0 0,0%
  • Hem topla hem de laptopu al (IMKANSIZ)

Oy: 2 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    8
  • Anket kapandı .
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Zaten performans konusunda PC daha ilerde diye biliyordum. 32GB ram ise geleceğe de yatırım olsun diye istiyorum çünkü 1995'te 4 MB Ram ile istediğinizi yapabiliyorken şimdi 2 GB ram ile istediğinizi yapamıyorsunuz. Yoksa biliyorum 16 GB Ram yeter şimdilik.
Peki 1995 ile şuan arasındaki yıl farkı ne kadar? 16GB RAM'in yetersiz olmasına 5-6 sene var.

Bu sistem için benim topladığım sistemi almak en mantıklısıdır çünkü Ryzen 7'de dahili grafik işlemcisi yok bu da Mac OS sistemde sorun çıkartır biraz, ama Core İ7'de dahili grafik işlemcisi var ve bilgisayarın performansında baya bi etkisi var 3mpe al benim sistemi gitsin aga bak Ryzen öneririmde önermesine ama dahili grafik işlemci sorunu çıkartır biraz diyelim ki senin yeni ekran kartı bozuldu bilgisayarı kullanman gerekecek o zaman nasıl kullanacaksın? Ekrana görüntü gelmez Ryzen sistemle, ama İntel sistemde hemen dahili grafik işlemcisi devreye giriyor bende aynı sorunu yaşadım ama İntel sistem aldığım için şükrediyorum al benim sistemi gitsin hem 4K'ya kadar oyunları oynatabilirsin istersen ama 2K'da oynamanı öneririm. Al benim sistemi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı