Monster Tulpar T7 v19.3 RDR2'de gerekli performansı vermiyor

aşk sakızı

Hectopat
Monster Tulpar T7 v19.3 17, 3" i7-9750H ve GTX 1660 Ti 16 GB RAM özelliklerine sahip notebookumda istediğim performansı alamıyorum. RDR2 yüksek ayarlarda 40 FPS alıyorum fakat şu videoya baktığımızda aynı özelliklerle 80 FPS alan insanlar var. Yakın zamanda format attım ve performans alamamaya başladım, format atmadan önce daha iyiydi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağıda da benim yüksek ayarlarda aldığım FPS mevcut.

9a3e3c12-6644-4229-9747-8ab870693fe8.jpg

Sıcaklıklarda problem yok. Entegre grafiği de kullanmıyor her şey normal gözükürken bu FPS alınıyorsa oyun içi grafik veya oyun dışı Nvidia panel ayarlarında ararım sorunu. Görüntü keskinleştirme falan açtınız mı?

Sıcaklıklarda problem yok. Entegre grafiği de kullanmıyor her şey normal gözükürken bu FPS alınıyorsa oyun içi grafik veya oyun dışı Nvidia panel ayarlarında ararım sorunu. Görüntü keskinleştirme falan açtınız mı?
hayır yapmadım, şuanda da baktım tekrar ve kapalı durumda.
oyun içi grafiklerde ise attığım youtube videosundaki HIGH kısmında yaptığı ayarların aynısı.

Videoyu iyi izleyin, sol üstte yazan VULKAN sizin aldığınız anlık FPS.
AVG FPS ise oyun açıkken aldığınız ortalama fps.

Adam lobide 100 FPS aldığı için ve lobide ortalama 4-5 dakika geçirdiği için video sırasında AVG FPS 80den yavaş yavaş düşüyor farkındaysan.

Adam da ultra ayarlarda 30-40fps alıyor.
80 değil 😂

Videoyu iyi izleyin, sol üstte yazan VULKAN sizin aldığınız anlık FPS.
AVG FPS ise oyun açıkken aldığınız ortalama fps.

Adam lobide 100 FPS aldığı için ve lobide ortalama 4-5 dakika geçirdiği için video sırasında AVG FPS 80den yavaş yavaş düşüyor farkındaysan.

Adam da ultra ayarlarda 30-40fps alıyor.
80 değil 😂
Bu arada videoda da yüksek ayarlarda 80 değil 40-45 alıyor. FPS Avg'a değil Vulkan yazana bakacaksın. Ama yine de o ekran kartıyla 60GPS oynayabilirsiniz Performance modunu ayarlarıny videodaki.
Korkudan nereye baktığımı bilememişim. Teşekkür ederim bana rehber olduğunuz için. Sanırım bir problem gözükmüyor gerçekten de.

Adamin ekran karti degerleri sicaklikda 85leri gormus senin 68'lerde macun yeni herhalde surulmus hava akimi da temiz gerci adam yazin da kullanmis olabilir. Video yu ceken.

Yeni konular

Geri
Yukarı