Monster Tulpar T7 V19.5 Witcher 3 FPS ve sıcaklık testi

Odyofil

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Merhaba laptopumu denemek ve ne kadar ısındığını ölçmek için Witcher 3 de FPS testi yaptım. FPS testi sırasında oyun modu açık ve Turbo modu açıktır. Ama fan için Turbo açılmamıştır. İşlemcide ve ekran kartında herhangi bir overclock ya da underclock işlemi bulunmamaktadır. Sizce FPS ve sıcaklık değerlerim normal mi?

• i7 9750H.
  • RTX 2070.
  • 16 GB RAM.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci sıcaklığını yanlış görmüyosam 90-95 derece arası değişiyor sanıırm. Bence yüksek
Evet bende 80 85 derecelerde gezmesini çok isterim ama monster soğutma konusunda eksik kalıyor. Neyseki mu sıcaklığa rağmen fps düşmesi yaşamıyorum.

Bende de tulpar 19.1 var altina sogutucu aldim oyle kullaniyorum bir de sizin benchmark testinizi alintilayarak bi konu actim haberiniz olsun :) bi de o bench testini yaparken steam dahil her seyi kapatmis miydiniz acaba ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı