Satılık Monster Tulpar T7 v19.5

Odyofil

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Merhaba, uzun süredir kullandığım laptopumu satma kararı aldım.

Cihaz 2.11.2019 tarihinde Monster Ankara/Söğütözü şubesinden alınmıştır.
1630572173377.png

Bakımları Söğütözü şubesinde yapılırken pandemi sırasında bakımlarını evde yaptım, bilgisayar temiz kullanıldı. Bir süre UnderVolt ile kullandım, yaklaşık 2 aydır stok halinde kullanıyorum. Ekran kartına deneme amacı ile OverClock yapmıştım, daha sonrasında stok halinde kullanmaya devam ettim.

Cihazın kasa üstünde bir tane küçük çiziği vardır. Çizik klavyenin üst tarafındaki metal kısımda olup yaklaşık 5mm uzunluğunda ve kalınlık olarak 1mm'den küçüktür. Bunun haricinde farklı bir kozmetik problemi bulunmamaktadır. Cihazın garantisi bitmek üzeredir, buna rağmen Monster tarafından sadece bakım olmak şartı ile ücretsiz servis hizmeti vardır. Aksi durumlarda para karşılığı servise girebilir. Cihazın kutu içeriği tam olup garanti ve fatura kağıtları, ayrıca servis kağıtları da bulunmaktadır. Laptop çantası hasarlı ve kirli olduğu için vermeyeceğimi belirtmek isterim.

> Bilgisayarın Özellikleri;
  • i7-9750h İşlemci
  • RTX 2070 MaxP Ekran Kartı
  • 16GB 2666Mhz Ram
  • 256GB Samsung PM981 SSD
  • 1TB Seagate Harddisk
  • 144HZ IPS 300nit Ekran
  • RGB Mekanik klavye

Cihazın sıcaklık durumu ise şu şekilde; Yük altında ekran kartı 86, işlemci 95 derece.

Fiyat anlamında internette bulunan modellerden daha ucuza satacağım (13.500₺). Tekliflere her daim açığım, saçma olmadıkları sürece. Bilgisayar sadece Ankara içine verilecektir. Kargolamayı veya "Get" ilanı açmayı düşünmüyorum.

Yanında ekstra olarak 1 yıllık Kaspersky anti virüs üyeliği ve Steam üzerinden CyberPunk 2077 oyununu hediye edeceğim.

İstek dahilinde oyun testleri yapabilirim.

Şimdiden ilginiz için teşekkürler ve iyi günler.

NOT: Bilgisayar satıldıktan sonra benim sorumluluğumda olmayıp, bakımları ve problemleri Monster Notebook'a ait olacaktır. Satış öncesi teknik servise verip tam bakım yapılmasını ve temizlenmesini isteyeceğim.

NOT: Geçmişte açmış olduğum Monster konularının arkasındayım. Monster laptoplarda garip problemler ile yüzleşebilirsiniz. Bunu göz önüne alarak yazarsanız memnun olurum.

NOT: Cihaz ile beraber 1 ay önce alınmış faturalı ve garantili SteelSeries Aerox 3 Wireless fare de satıyorum. İkisi beraber alınması halinde fareyi 400₺'ye vereceğim.

Son düzenleme:
Ilk defa uzun uzun yazılan bir ikinci el monster notebook ilanında düzgün fiyat görüyorum :) Hayırlı satışlar.

Fiyat iyi değil, bu devirde çok çok iyi. Monster kalitesi tartışılır . Ürünlerini hiç beğenmiyorum. Daha önce @Odyofil hocamın açtığı konuyu da denk gelmiştim. Alıcı arkadaşların o konuya da göz atarsa yararlı olur. Bu ürün bu fiyata her türlü farklı platformlarda da satılır. Lakin bilinçlenmek için o konuyu da okursanız yararlı olur. İyi satışlar, iyi fiyat.

Merhaba, uzun süredir kullandığım laptopumu satma kararı aldım.

Cihaz 2.11.2019 tarihinde Monster Ankara/Söğütözü şubesinden alınmıştır.
Eki Görüntüle 1155805

Bakımları Söğütözü şubesinde yapılırken pandemi sırasında bakımlarını evde yaptım, bilgisayar temiz kullanıldı. Bir süre UnderVolt ile kullandım, yaklaşık 2 aydır stok halinde kullanıyorum. Ekran kartına deneme amacı ile OverClock yapmıştım, daha sonrasında stok halinde kullanmaya devam ettim.

Cihazın kasa üstünde bir tane küçük çiziği vardır. Çizik klavyenin üst tarafındaki metal kısımda olup yaklaşık 5mm uzunluğunda ve kalınlık olarak 1mm'den küçüktür. Bunun haricinde farklı bir kozmetik problemi bulunmamaktadır. Cihazın garantisi bitmek üzeredir, buna rağmen Monster tarafından sadece bakım olmak şartı ile ücretsiz servis hizmeti vardır. Aksi durumlarda para karşılığı servise girebilir. Cihazın kutu içeriği tam olup garanti ve fatura kağıtları, ayrıca servis kağıtları da bulunmaktadır. Laptop çantası hasarlı ve kirli olduğu için vermeyeceğimi belirtmek isterim.

> Bilgisayarın Özellikleri;
  • i7-9750h İşlemci
  • RTX 2070 MaxP Ekran Kartı
  • 16GB 2666Mhz Ram
  • 256GB Samsung PM981 SSD
  • 1TB Seagate Harddisk
  • 144HZ IPS 300nit Ekran
  • RGB Mekanik klavye

Cihazın sıcaklık durumu ise şu şekilde; Yük altında ekran kartı 86, işlemci 95 derece.

Fiyat anlamında internette bulunan modellerden daha ucuza satacağım (9500₺). Tekliflere her daim açığım, saçma olmadıkları sürece. Bilgisayar sadece Ankara içine verilecektir. Kargolamayı veya "Get" ilanı açmayı düşünmüyorum.

Yanında ekstra olarak 1 yıllık Kaspersky anti virüs üyeliği ve Steam üzerinden CyberPunk 2077 oyununu hediye edeceğim.

İstek dahilinde oyun testleri yapabilirim.

Şimdiden ilginiz için teşekkürler ve iyi günler.

NOT: Bilgisayar satıldıktan sonra benim sorumluluğumda olmayıp, bakımları ve problemleri Monster Notebook'a ait olacaktır. Satış öncesi teknik servise verip tam bakım yapılmasını ve temizlenmesini isteyeceğim.

NOT: Geçmişte açmış olduğum Monster konularının arkasındayım. Monster laptoplarda garip problemler ile yüzleşebilirsiniz. Bunu göz önüne alarak yazarsanız memnun olurum.

NOT: Cihaz ile beraber 1 ay önce alınmış faturalı ve garantili SteelSeries Aerox 3 Wireless fare de satıyorum. İkisi beraber alınması halinde fareyi 400₺'ye vereceğim.
Hocam fiyat olarak ne düşünüyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı