Monster Tulpar T7 V2.2 Dizüstü bilgisayarın masaüstü değeri ?

5 bin liraya o laptobun 5 misli kadar bir masaüstü toplanır. Eğer masaüstü kullanma probleminiz yoksa, yani evde iseniz sık sık seyahat edip oyun için taşımayacaksanız kesinlikle masaüstü bir pc toplayın, 5 bin laraya topladığınız bir masaüstü pc o laptobu havada tokatlar. :)

Şayet ben sabit kalmam. Gezerim,seyahat ederim derseniz tabii ki dizüstü bilgisayar. Fakat ben sabit olurum seyahat etmem derseniz 5.000 Tl gibi bir ücretle gerçekten çok şahane bilgisayar toplanır. Aradığınız Cevap gezer miyim gezmez miyim?

Evet, arkadaşa kesinlikle katılıyorum ben sürekli gezerim laptop hep yanımda olsun oyun oynarım derseniz tabiki laptop ama evde isenizi kesinlikle ve kesinlikle masaüstü. :D

Evet evdeyim gezme huyum yoktur :D. Laptoptan daha fazla performans verecekse 5bin tlye masaüstü toplayım o zaman ama gerekse ekran kalitesi(Monitör) gerekse performans kalitesi olsun bu laptoptan daha iyisini yapacak bir sistem nasıl olur ?

Siz 5 bin tl sistem toplama diye bir konu açın arkadaşlar hemen yardımcı olurlar, 5 bin liraya o laptoptan 10 kat daha iyi bir pc toplanır. Hiç bir laptop markası modeli özelliği ne olursa olsun aynı fiyat çerçevesinde toplanan masaüstü bir pc yi asla performans bazında geçemez. Ve, evet laptoptan tabikide daha fazla performans verecektir. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı