Msi GT70 Super R2 vs Monster Tulpar T7 v2.2 ve v2.3

hangi laptopu almalıyım

• msi gt70 super r2

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    2

Toprak demirtas

Hectopat
Daha fazla  
Ben yakın zamanda inşallah bir laptop alacağım gaming türünden 5000 tl vermeyi düşünüyorum bende ilkte Msi gt70 super r2 düşünüyordum ama bugün Monster'ın laptoplarına da bakıyım dedim ve ekran kartı olarak nVidia Geforce Gtx 870m olan modelini gördüm, fiyatı 4500 tl ve Msi gt70'e baktığımda nVidia Geforce Gtx 780m olarak görülüyor sizce bunu mu tercih etmeliyim yoksa Msi iyi mi?

Monster'ın nVidia Gtx 880m'lik modeli de var onuda alabilirim sizce hangisini tercih etmeliyim
aradaki farklar neler?

Ekran kartını alırken nelere dikkat etmeliyim? Mesela mhz değerleri...

Değerli cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunu söylemekte fayda var. Monster almaktan çekinmeyin. Kullanan çok arkadaşım var ve müşteri hizmetlerinden gayet memnunlar. Arkadaşın söylediği ekran kartı aynı olan msi'ın fiyatı uçuk değil ise msi alın. Olmadı monster'a güvenebilirsiniz.

Ekran kartında takıntı yaptıysan MSi GT70'in GTX880M modeli piyasada.
Benim yaptığım takıntı değil sadece gaming laptop için ekran kartı ilk bakmamız gereken şey.

Şunu söylemekte fayda var. Monster Almaktan çekinmeyin. Kullanan çok arkadaşım var ve müşteri hizmetlerinden gayet memnunlar. Arkadaşın söylediği ekran kartı aynı olan msi'ın fiyatı uçuk değil ise msi alın. Olmadı monster'a güvenebilirsiniz.

Msi dizayn olarak bir adım önde performans olarak baktığımızda 880m'lik model sadece bazı oyunlarda 5 yada 4 birimlik fps birimi yukarıda o yüzden Msi gibi düşünüyorum
cevap için saoğlun iyi günler.

Konu dışına çıkacağım fakat o bütçeyle mükemmel bir bilgisayar toplarsınız. Laptop bakımından Monster ürünlerini biraz geç gönderiyor ve Msi her zaman Monster'dan daha iyi olmuştur.

Konu dışına çıkacağım fakat o bütçeyle mükemmel bir bilgisayar toplarsınız. Laptop bakımından Monster ürünlerini biraz geç gönderiyor ve Msi her zaman Monster'dan daha iyi olmuştur.
Bu gösterdiğim modellerle masa üstü arasında uçurum kadar olan farklar artık yok bence dizüstünün avantajları biraz daha ağır basıyor kanaatimce.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı