Monster TULPAR T7 V2.6 Laptop İncelemesi | GameRock

Bu sefer daha kaliteli bir inceleme ile karşınızdayım. Aşağıdan incelememin videosunu izleyebilirsiniz. Her türlü eleştiriye açığım.
Teşekkür ederim, iyi günler dilerim...
@Akif @SypeR @BilgisayarKurdu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Evrense! Kasası sağlam mı acaba soruyorum kendi kendime. Sistem iyi GTX 960M ekran kartı var. Kararsızım. Ama dediğim gibi GTA V ve çoğu oyunu sizin oynadığınızın bir tık altında oynatır gibi.

Ayrı bir konu açmanızı öneririm. :) Kasa sağlam ama MSI kasa olanlar daha iyi. :)
Ayrı bir konum var zaten. iPhone bölümüne açtım. Buraya yazmamın sebebi hali hazırda inceleme yapmış ve Monster notebook kullanıyor olmanız idi. :)

@Evrense! Siparişte vs bir aksaklık sorun oldu mu?

Ayrı bir konum var zaten. iPhone bölümüne açtım. Buraya yazmamın sebebi hali hazırda inceleme yapmış ve Monster notebook kullanıyor olmanız idi. :)

@Evrense! Siparişte vs bir aksaklık sorun oldu mu?
Biz satın almadık. Biz Monster Bilgisayar ile beraber inceleme videosu çektik. Bu şekilde bir çok inceleme videomuz olacak. :)

@Evrense! MONSTER® ABRA A5 V5.1.1 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA ben bu modeli almayı düşünüyorum. Sizin laptobunuza yakın performans sağlar umarım. GTA V in de ayarlarını gösterseydiniz keşke ama olsun diğerlerini göstermişsiniz. Ben de bu laptop ile ultra değil de high ve very high civarında oynayabileceğimi düşünüyorum. Bu arada siz Windows 8.1 i Monster'a mı kurdurdunuz? Bir de çantayı her model için gönderiyorlar mı? @SypeR sizin de görüşleriniz önemli.
Alacağın ürün çok iyi bir ürün, tavsiye ederim. GTX960M High ayarlarda 2x AA ile açacaktır diye tahmin ediyorum. Eğer AA kapatırsan bir çok ayarı Ultra'ya getirebilirsin. Tabii FPS zaman 23 altına düşecektir böyle iken.

Alacağın ürün çok iyi bir ürün, tavsiye ederim. GTX960M High ayarlarda 2x AA ile açacaktır diye tahmin ediyorum. Eğer AA kapatırsan bir çok ayarı Ultra'ya getirebilirsin. Tabii FPS zaman 23 altına düşecektir böyle iken.
Ultra ya gerek yok high ayarlarda 2x AA ile açsın yeter. Bu arada CoD AW- Bf 3-4- Pes 15- Fifa 15- AC serisini- ETS2- WWE2K15 gibi oyunları oynayacağım. Onları da sorunsuz açar diye düşünüyorum. Bu dediğim laptop ile Middle Earth Shadow of Mordor testi var. Ultra, high, medium karışık oynanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı