Monster Tulpar T7 v20.1 alınır mı?

Monster tercih edilmemesinin sebebi genelde kutudan sorunlu çıkabilmesi veya ileride sorun çıkarabilmesi. Ben hiç karşılaşmadım ama insanlar genelde karşılaşıyor. Eğer imkanınız varsa MSI, Asus, HP gibi bilindik markalara yönelin.
Teknoloji şans işidir, şu markada olmaz vb. şeyler denemez. Bence buna arızalı çıkma ihtimali biraz daha yüksek desek daha iyi olur. Alınabilir aslında, @unused iki kere iade ettiğini söyledi, o zaman iade de yapılıyor vb..
AMD işlemcinin ömrü kısa olmaz mı?
Hangi kaynaktan duydunuz mu bilgiyi. :)

İlle de RTX demez iseniz:
- Acer Nitro 5 Intel Core i7 10750H 32GB 1TB SSD GTX1660Ti Fiyatı (hepsiburada.com)
- MSI Bravo 17 A4DDR-039XTR Ryzen 7 4800H 16 GB 512 GB SSD RX5500M 17.3" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
bunlara bir göz atın derim.
Küçük olmasını dert etmez iseniz:
- 13 inç MacBook Air Satın Alın - Apple (TR)

Asus Tuf notebook önerecektim lakin çok ısınıyor diye söylemler duydum. Bir kullanıcısıyla konuştuğumda UV'da gayet memnun kullandığını söylemişti. İsterseniz o modellere de göz atabilirsiniz.
Şunlara bir göz atın.

Neden kısa olsun ki?

Teknoloji şans işidir, şu markada olmaz vb. şeyler denemez. Bence buna arızalı çıkma ihtimali biraz daha yüksek desek daha iyi olur. Alınabilir aslında, @unused iki kere iade ettiğini söyledi, o zaman iade de yapılıyor vb.

Hangi kaynaktan duydunuz mu bilgiyi. :)

Daha önce kulağıma ilişmişti hazır AMD görmüşken sormak istedim.

Az önce araştırma yaptım. Fark olmadığını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı