Monster Tulpar T7 V20.1 oyun performansı

Hocam benim tek merak ettiğim T7 20.1 Modelinde, oyun oynarken sağdaki fan çıkışı mouse kullanan elinizi yakıyor mu yada rahatsız ediyor mu ?

Hocam benim tek merak ettiğim T7 20.1 Modelinde, oyun oynarken sağdaki fan çıkışı mouse kullanan elinizi yakıyor mu yada rahatsız ediyor mu ?
Hocam ben pek sanmıyorum, zaten laptop almaktan vazgeçtim, 5500 TL'ye i5-9400F ve GTX 1660'lı sisteme anlaştık bir adama. İçinde monitör, klavye ve mouse bile var. Daha jelatinleri üstünde duruyor.
Yarın bir sorun çıkmazsa konusunu açıp incelerim üşenmez isem 😀

Tam olarak içerik ne?
Işıqlı Mışıqlı Kasa, markası Xigmatek Astro olması lazım, anakart MSI ama tam modelini bilmiyorum ama güzel duruyor, Monitör Philips 24 inç 60 HZ, M2 SSD ışıqlı mışıqlı XPG SSD, Seagate 1 TB HDD var, PSU'su kasanın içindeki PSU 650W 80+ Bronze, RAM'de Corsair 8x2 GB 3000 MHZ olması lazım.

Klavye ve mouse ise Rampage'li falan bir şey dandik mandik ama iş görür herhalde. Ekran kartı ise GTX 1660 MSI Ventus XS.

Bence forumda tam bütçe ile konu açıp karşılaştırma yap hangisi daha uygunsa onu tercih edersin.
Hocam açıkcası yarın sistem gelecek, daha iyisi diziliyorsa kısmet diyelim artık :(

İndirimle veya farklı farklı sitelerden daha iyi toplanabilirdi, ama şu an tek derdim sistem almak :D
Sabrım kalmayınca bastım aldım direkt :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı