Monster Tulpar T7 V20.2 alınır mı?

HP Pavilion kullanıyorum son nesil çok memnunum ama dediğiniz gibi müşteri hizmetleri berbat. Ve Monster'ın geekbench 5 test sonuçlarından daha iyi sonuç veriyor HP.

HP, Monster'dan daha iyi olabilir, ama müşteri hizmetleri berbat! Yine de ben olsam farklı modellere yönelirdim.

HP, Monster'dan daha iyi olabilir, ama müşteri hizmetleri berbat! Yine de ben olsam farklı modellere yönelirdim.
Dedim ya hocam HP müşteri hizmetleri ile bir konuşmam oldu adam diyor ki '' İ5-10300H 2666 mhz ram destekliyor'' ben de saldım geçtim yani. HP müşteri hizmetleri berbat dediğin gibi.

Ürünün sağladığı özellikler ve hizmetler aşağıdaki gibidir

• 9 İş Günü Sonra Kargoya Teslim
  • Öğrenci İndiriminden Yararlanmak İstiyorum
  • Intel® Comet Lake Core™ i7-10750H 6C/12T; 12MB L3;8GT/s; 2.6GHz > 5.0GHz; 45W; 14nm
  • Mobile Intel® HM470 Chipset
  • 6 GB GDDR6 NVIDIA® GeForce® RTX2060 192-BIT DX12 Refresh (2020 Sürümü)
  • 17, 3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
  • 16 GB (2x8GB) DDR4 1.2V 2933MHz SO-DIMM
  • 512 GB Samsung PM981A M.2 SSD PCI-e 3.0 X4 (Okuma: 3500 MB/s - Yazma: 2900 MB/s)
  • 256 GB Samsung PM981 M.2 SSD PCI-e 3.0 X4 (Okuma: 3000 MB/s - Yazma: 1300 MB/s)
  • 1TB Seagate Barracuda Pro 7200RPM HDD SATA-3 7mm 128MB
  • RGB Tek Bölge Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
  • FreeDOS (İşletim sistemi bulunmamaktadır. Windows 10 sürüm 2004 kullanılması gerekmektedir)
  • Intel® Wi-Fi 6 AX201, 2x2 AX + Bluetooth 5.1 M.2 2230 (2, 4 Gbps)
  • HD Kamera
  • Monster Sırt Çantası
Satış Fiyatı:
12.647, 46 TL KDV Dahil

Beklentilerim; Twitch'de yayın yapmak, render ve montajlama ayrıca bilgisayar mühendisliği okuyacağım için buna uygun olup olmadığını merak ediyorum?
Eki Görüntüle 812710Eki Görüntüle 812711
Ben olsam alırdım.

Dedim ya hocam HP müşteri hizmetleri ile bir konuşmam oldu adam diyor ki " i5-10300H 2666 MHz RAM destekliyor" ben de saldım geçtim yani. HP müşteri hizmetleri berbat dediğin gibi.

En son elime bir arkadaş HP marka laptopunu verdi ve ¨RAM ve SSD yükseltmesi yapar mısın?¨ Dedi. Bende müşteri hizmetlerini aradım ve anakart kaç MHz destekliyor diye sordum, sormaz olaydım. 3-4 kere farklı bir yere bağladılar ve 53 dakika 42 saniye bir konuşma yaptım.

En son elime bir arkadaş HP marka laptopunu verdi ve ¨RAM ve SSD yükseltmesi yapar mısın?¨ Dedi. Bende müşteri hizmetlerini aradım ve anakart kaç MHz destekliyor diye sordum, sormaz olaydım. 3-4 kere farklı bir yere bağladılar ve 53 dakika 42 saniye bir konuşma yaptım.

Aynen hocam benim de öyle oldu. Sonra saçma bir şekilde ' Arızanız çözüldü mü'' dediler :) Ben de " RAM ve SSD upgrade hakkında bilgi almak için aramıştım" dedim.

Monster Tulpar T7 v20.2 cihazını ilk alan kişilerden birisi olarak,

Nisan ayından bu yana cihazda hangi sorunlar ile karşılaştığım ile beraber açıklayayım.

Cihazı uzun zamandır kullanan birisi olarak cihazda kesinlikle ısınma problemi yaşamadım.

Isınma açısından Monster'ın en serin çalışan cihazlarından birisi diyebiliriz.

Bazı oyun testlerindeki dereceleri sizler ile paylaşmak istiyorum.

Not: Sıcaklık rakamları 1 saatin sonunda oluşan rakamlardır, ve oyunlar Ultra'da oynanmıştır!

GTA V: Maximum 77 derece ---------- ETS 2: Maximum 75 derece ---------- FIFA 2019: Maximum 71 derece.

---------- Forza Horizon 4: Maximum 79 derece.

Microsoft Flight Simulator 2020: Maximum 79 derece ---------- beamng. Drive: Maximum 78 derece.
Kasası sert plastikten yapılmış. 10 üzerinden puan vermem gerekirse 6 veririm. Bir sorun teşkil edecek durumda değil.

Ekran görüntü kalitesi olarak gayet iyi ancak laptopu masaya koyduğunuz zaman laptopun ekranı koyar koymaz sallanıyor.

Esnek bir menteşelere sahip o yüzden hızlı bir şekilde ekran açıkken masaya vb yerlere koymayınız.

Işık sızması cihazda mevcut. Karanlık bir ortamda ekran siyahken sizde görebilirsiniz.

Ses kalitesi gerçekten harika.

THX teknolojisi ile bunu zaten sonuna kadar hissediyorsunuz.

Oldukça yüksek bir sesi var.

Batarya Full iken şarjdan çıkardığınızda cihaz güç modundayken sadece YouTube'dan video izledim ve yaklaşık 2 saat 15 dakika dayandı.

Batarya konusunda iyi bir performans göstermiyor.

Klavye tuşlarının arası biraz aralıklı ama ben gayet memnunum 10 üzerinden puan verecek olsam 9 verirdim.
0.9 megapiksellik bir kamerası mevcut.
Görüntü kalitesi iyi değil ancak sizide zor durumda bırakacak kadar da kötü olduğunu düşünmüyorum.

Monster Tulpar T7 v20.2 cihazını ilk alan kişilerden birisi olarak,

Nisan ayından bu yana cihazda hangi sorunlar ile karşılaştığım ile beraber açıklayayım.

Cihazı uzun zamandır kullanan birisi olarak cihazda kesinlikle ısınma problemi yaşamadım.

Isınma açısından Monster'ın en serin çalışan cihazlarından birisi diyebiliriz.

Bazı oyun testlerindeki dereceleri sizler ile paylaşmak istiyorum.

Not: Sıcaklık rakamları 1 saatin sonunda oluşan rakamlardır, ve oyunlar Ultra'da oynanmıştır!

GTA V: Maximum 77 derece ---------- ETS 2: Maximum 75 derece ---------- FIFA 2019: Maximum 71 derece.

---------- Forza Horizon 4: Maximum 79 derece.

Microsoft Flight Simulator 2020: Maximum 79 derece ---------- beamng. Drive: Maximum 78 derece.
Kasası sert plastikten yapılmış. 10 üzerinden puan vermem gerekirse 6 veririm. Bir sorun teşkil edecek durumda değil.

Ekran görüntü kalitesi olarak gayet iyi ancak laptopu masaya koyduğunuz zaman laptopun ekranı koyar koymaz sallanıyor.

Esnek bir menteşelere sahip o yüzden hızlı bir şekilde ekran açıkken masaya vb yerlere koymayınız.

Işık sızması cihazda mevcut. Karanlık bir ortamda ekran siyahken sizde görebilirsiniz.

Ses kalitesi gerçekten harika.

THX teknolojisi ile bunu zaten sonuna kadar hissediyorsunuz.

Oldukça yüksek bir sesi var.

Batarya Full iken şarjdan çıkardığınızda cihaz güç modundayken sadece YouTube'dan video izledim ve yaklaşık 2 saat 15 dakika dayandı.

Batarya konusunda iyi bir performans göstermiyor.

Klavye tuşlarının arası biraz aralıklı ama ben gayet memnunum 10 üzerinden puan verecek olsam 9 verirdim.
0.9 megapiksellik bir kamerası mevcut.
Görüntü kalitesi iyi değil ancak sizide zor durumda bırakacak kadar da kötü olduğunu düşünmüyorum.

İlk defa Monster Notebook kullanıp da ısınmıyor diyen birini gördüm.

İlk defa Monster notebook kullanıp da ısınmıyor diyen birini gördüm.

Bu modelin gücünü kısmışlar hocam ısınmıyor. Sadece bu model için bahsediyorum diğer modeller konusunda bilgim yok. Bu modeli çevremdede yaklaşık 10-15 kişi kullanıyor kullanan kişilerin hepsinde aynı.

MSI indirimleri kovalayabilirsin. Bende Monster Tulpar T7 v20.2'yi kovaliyordum ama herkes çok kötüledi biraz gözümü korkuttu bu yüzden indirim bekleme ayagina bekledim MSI Alpha 17'nin son cıkan modelini aldım memnunum cooler booster acilinca oyunda bile Max 55°derece oluyor indirim kovalamanizi öneririm ama bütçenizi 14 bin yapabilirseniz hemen alabilirsiniz.

Bende Alpha 17 kullanıyorum malzeme kalitesi olarak şu an bu fiyatta en iyisi, AMD işlemci ve geniş kasasından dolayı çok serin çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı