Monster Tulpar T7 v20.4 CTRL ve l tuşu çıktı

344769

Hectopat
Sorunum başlıktaki gibidir. Bilgisayar tuşlarını sert kullanan birisi değilim ve çıkan tuşlar neredeyse hiç kullanmadığım tuşlar. Bilgisayarın sağ tarafındaki CTRL ve l tuşu çıktı bunu da bir metin yazarken l tuşuna basınca garip bir his geliyordu o zaman fark ettim. Teknik servise götürsem tahmini ne kadar ücret alırlar? Tuşu neredeyse hiç kullanmadım. Monster kalitesizliğinden bir örnek daha.

Garantisi devam ediyorsa bir müşteri hizmetlerini arayıp sorun. Ben Abra model laptopu aldığımdan beri maksimum 3 kere falan kullanmışımdır klavyeyi (Ofis klavyesi candır)

Sorunum başlıktaki gibidir. Bilgisayar tuşlarını sert kullanan birisi değilim ve çıkan tuşlar neredeyse hiç kullanmadığım tuşlar. Bilgisayarın sağ tarafındaki CTRL ve l tuşu çıktı bunu da bir metin yazarken l tuşuna basınca garip bir his geliyordu o zaman fark ettim. Teknik servise götürsem tahmini ne kadar ücret alırlar? Tuşu neredeyse hiç kullanmadım. Monster kalitesizliğinden bir örnek daha.
Valla 6 yıldır falan monster kullanıyorum, sizin bilgisayarı da kullandım böyle bir problem yaşamadım. Yaşayan bir arkadaşıma da denk gelmedim. Problem yaşamanızı anlıyorum fakat böyle saçma bir şeyden "Monster kalitesizliğinden bir örnek daha" diyerek firmaya köklemenizi anlamsız buldum. Ekstra 10k daha koyup MSI alsaydınız keşke. Tutar konusunda 50-100tl'yi geçeceğini sanmıyorum, belki para bile almazlar. Servis konusundaki Türkiyedeki en iyi firmalardan biridir ve ciddi anlamda yardımcı oluyorlar.

Vallahi 6 yıldır falan Monster kullanıyorum, sizin bilgisayarı da kullandım böyle bir problem yaşamadım. Yaşayan bir arkadaşıma da denk gelmedim. Problem yaşamanızı anlıyorum fakat böyle saçma bir şeyden "Monster kalitesizliğinden bir örnek daha" diyerek firmaya köklemenizi anlamsız buldum. Ekstra 10k daha koyup MSI alsaydınız keşke. Tutar konusunda 50-100TL'yi geçeceğini sanmıyorum, belki para bile almazlar. Servis konusundaki Türkiye'deki en iyi firmalardan biridir ve ciddi anlamda yardımcı oluyorlar.

Ya hocam sizi de anlıyorum belki bana gelen bilgisayarda bir sorun vardır ama az parada vermiyoruz böyle bir şeyin olması da sinir edince ağzına geleni söylüyor insan ama haklısınız.

Ya hocam sizi de anlıyorum belki bana gelen bilgisayarda bir sorun vardır ama az parada vermiyoruz böyle bir şeyin olması da sinir edince ağzına geleni söylüyor insan ama haklısınız.

Hocam sen buraya boşa yazmışsın garantiye selam versen adamlar ücretsiz değişirler zaten. Şunu da belirtmekte yarar var bende 3 yıldır Monster kullanıyorum. İkinci ele ilan açtığımda aynı laptopu kullananların bazı tuşları solmuştu benimkiler ilk hali gibi yerinde duruyor. Biraz da işin ucunu kendimize getirmek lazım.

Hocam sen buraya boşa yazmışsın garantiye selam versen adamlar ücretsiz değişirler zaten. Şunu da belirtmekte yarar var bende 3 yıldır Monster kullanıyorum. İkinci ele ilan açtığımda aynı laptopu kullananların bazı tuşları solmuştu benimkiler ilk hali gibi yerinde duruyor. Biraz da işin ucunu kendimize getirmek lazım.

Hocam kırılan tuş W, A, S, D olsa neyse anlarım ama toplasan 20 kere dokunmamisimdir o tuslara.

Hocam kırılan tuş W, A, S, D olsa neyse anlarım ama toplasan 20 kere dokunmamisimdir o tuslara.
Doğrudur hocam sizi suçlamak için söylemedim yanlış anlaşılmasın. Garantiyle iletişime geçersen muhtemelen ücret almazlar diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı