Monster Tulpar T7 v20.5 BIOS ayarından sonra açılmadı

pekiburak

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Az önce BIOS ekranında çok ufak bir değişiklik yaptım ve bilgisayarı yeniden başlattım. Ancak açılmadı. Kaç kez denediysem de açamıyorum. Açma tuşuna basınca bir on saniye klavye ışığı yanıyor ama sonra sönüyor ve PC'ye bir görüntü gelmiyor geri kapanıyor. Yardımcı olur musunuz?

Deneyin hocam ne kaybediceniz.
Sonra tekrar kasayı sök falan. Bi de şimdi de olmazsa ümidimi kaybedicem o yüzden bekliyorum. 😅

AC Adaptörü sökün. Ardından pili sökün.
Hocam çok daralmış gibi oldum özür diliyorum ama pili söktüm sizi bekliyorum.
Yazıp uyudunuz mu 😅 Şimdi takabilir ve çalıştırmayı deneyebilir miyim?

Deneyin hocam ne kaybediceniz.
Şimdi takıyorum hocam şans dileyin. Kasayı takmama gerek var mı açmak için. önce bios pilini sonra bataryayı takip çalıştıracağım.

Son düzenleme:
Sonra tekrar kasayı sök falan. Bi de şimdi de olmazsa ümidimi kaybedicem o yüzden bekliyorum. 😅

Hocam çok daralmış gibi oldum özür diliyorum ama pili söktüm sizi bekliyorum.
Yazıp uyudunuz mu 😅 Şimdi takabilir ve çalıştırmayı deneyebilir miyim?

Şimdi takıyorum hocam şans dileyin. Kasayı takmama gerek var mı açmak için. önce bios pilini sonra bataryayı takip çalıştıracağım.
Dua ediyorum hocam hadi bakalım.

Kasayı takmaya gerek yok ama halı üstünde yapmayın yeter.

Dua ediyorum hocam hadi bakalım.

Kasayı takmaya gerek yok ama halı üstünde yapmayın yeter.
Yok hocam yine aynı. Klavye ışığı yandı sonra tekrar kapandı ve pc hiç açılmadan kapandı.

Yok hocam yine aynı. Klavye ışığı yandı sonra tekrar kapandı ve pc hiç açılmadan kapandı.
Şimdi şarja takıp deniyorum sonuç yine aynı.

Ah be hocam. O arkadaş yarın gelir onla denersiniz yine. O sırada araştırma yapın isterseniz.
Yapıyorum hocam. Umarım olur.

AC adaptörü sökün. Ardından pili sökün.

Çok zamansız gidişin hocam. Hızır gibi geldin sonra birden gittin. Neyse şaka bir yana videoyu bırakayım izler belki bir fikir belirtirsin hocam. Vaziyet bu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ah be hocam. O arkadaş yarın gelir onunla denersiniz yine. O sırada araştırma yapın isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam videosunu çekeyim dedim. O en son gösterdiğim Power tuşuna basınca gelen ışık da birkaç saniye daha sonra kendisi sönüyor. Ben videoyu uzatmamak için beklemedim.

AC Adaptörü sökün. Ardından pili sökün.
Gönlüm hep seni arıyor neredesin sen hocaaa. gerçekten moralim çok bozuk bilgisayar hala açılmıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı