Monster Tulpar T7 v20.5 cızırtı sesi

Bütçe
25.000-29.000

candidleo

Yoctopat
Daha fazla  
Monster T7 v20.5 cihazı elime yeni ulaştı. Dead by Daylight'tan tutun Sims 4'e kadar çeşitli oyunlarda deneme fırsatım oldu. Ancak bu bahsettiğim oyunlar da dahil olmak üzere Ultra ayarlarda oynayınca coil whine olduğunu düşündüğüm cızırtılı sesler geliyor. Grafik ayarlarını düşürünce ses kesiliyor. LoL gibi GPU'yu çok kullanmayan oyunlarda böyle bir sıkıntı görmedim şu an için. Cihazı iade edip etmemek arasında kararsız kaldım. İade edersem sanırım ASUS ROG STRIX G513RM-HQ163 alacağım ancak başka önerileri de bekliyorum.

Keşke başından Monster gibi bir seçenek seçmeseydin o fiyata, iade et dostum hiç Monster'ın kalitesiz teknik servis ve iade süreçleriyle uğraşma. ASUS'un o modelini de çok öneririm.

Tercih edecekseniz asus modelini tavsiye etmem. Testlerde ısınma sorunlu bir cihaz olduğu ortaya çıktı. Şuradan kullanıcı test sonuçlarını ve sıcaklık değerlerine bakabilirsiniz. Ayrıca v20.5'de Turbo modu henüz yok ancak v20.5 kullanıcı incelemesinde ekleneceği söylenmiş. Coil wine sorunundan rahatsız durumdaysanız yine de iade etmeniz mantıklı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı