Monster Tulpar T7 v20.5 ekran tepki süresi 30 ms

Bütçe
30000 TL
Siparişimi iptal ettiren bir veri oldu bu. Birkaç saat önce sipariş vermiştim, aklıma bile gelmedi bu kadar geç tepkime süresi. Teknik desteği aradım sordum, gerçekten 30ms. ve siparişimi iptal ettim. Hala bilgisayar arıyorum.

5 ms anlarım da 30 ms. alınacak bir ekran değil bence 2022 yılında. 12700h işlemci koyuyorsun, 3060 ekran kartı koyuyorsun oyun oynansın diye, ekranı 30 ms koyuyorsun. olmaz.

5 ms anlarım da 30 ms. Alınacak bir ekran değil bence 2022 yılında. 12700H işlemci koyuyorsun, 3060 ekran kartı koyuyorsun oyun oynansın diye, ekranı 30 ms koyuyorsun. Olmaz.

Gidin bir mağazada deneyin görün farki anlayamiyorsun bile. Kendim Monster'in bir modeli ile Lenovo'nun Ideapad modelini kullanıyorum, Ideapad 13 ms Monster ise 30ms fark belli bile olmuyor.

Oyun için de ki ms olayı farklı. Online oyunlarda 1-3 arası değişiyor. Görsel aşağıda; Single oyunlarda (AAA) bu tepkime süresi 7-12 arası değişiyor. Görsel yine aşağıda.

Dosya Ekleri

• ssds.jpg
    ssds.jpg
    472,8 KB · Görüntüleme: 150
  • uc4.jpg
    uc4.jpg
    787,3 KB · Görüntüleme: 152
Oyun için de ki ms olayı farklı. Online oyunlarda 1-3 arası değişiyor. Görsel aşağıda; Single oyunlarda (AAA) bu tepkime süresi 7-12 arası değişiyor. Görsel yine aşağıda.

Afterburner input lag gösteriyor.

Gidin bir mağazada deneyin görün farki anlayamiyorsun bile. Kendim Monster'in bir modeli ile Lenovo'nun Ideapad modelini kullanıyorum, Ideapad 13 ms Monster ise 30ms fark belli bile olmuyor.

Monitörlerde belirtilen 1ms 10-15 gibi bir değere eşit. Bazı OLED panelller dışında 1ms verebilen cihaz yok. Bir laptop için gayet normal 30ms.

Yeni konular

Geri
Yukarı