Monster Tulpar T7 V25.1 15.600 TL!

@theomgcat Ekonomik olarak bahsettim hocam 15.600 TL'ye dizüstü bilgisayar Türkiye şartlarında çok yüksek bir fiyat.
Evet hocam maalesef durum böyle, git gide kötüye gidiyor ve yapabileceğimiz bir şey yok buna üzülüyorum bende. 5 yıl önceki ürünün fiyatı şu anda %300 arttı ama aldığımız maaşlar %20 artıyor, insanlar bunu göremiyor ama.

Driver sayfasında MSI yazılımları var.
Hocam sürücü kısmına gittiğimde MSI'a ait sürücü ismi göremedim ama belki siz beni aydınlatırsanız? Gerçekten dışarıdan ve özellikleri MSI kasa olduğu rahat belli -hatta klavyesine kadar aynı- ancak ben yine de ben emin olmak istiyorum açıkçası. Eğer gerçekten MSI ile ortaklık yaptıysa gerçekten tebrik etmek lazım Monster'ı sonunda doğru yolu bulmuşlar derim.

Hocam sürücü kısmına gittiğimde MSI'a ait sürücü ismi göremedim ama belki siz beni aydınlatırsanız? Gerçekten dışarıdan ve özellikleri MSI kasa olduğu rahat belli -hatta klavyesine kadar aynı- ancak ben yine de ben emin olmak istiyorum açıkçası. Eğer gerçekten MSI ile ortaklık yaptıysa gerçekten tebrik etmek lazım Monster'ı sonunda doğru yolu bulmuşlar derim.

Feature Manager MSI programıdır, GameGaraj'da kullanıyor hocam. Laptop birebir GP76 zaten.

Geri
Yukarı