Monster-Tulpar-T7-V25-1-2 aldım

Güzel model hocam. Size zahmet merak ettiğim bir şey var 144 hz olan modele sahibim ben de çok az ışık sızması var şanslı olanlardanım kısacası. Sizin ki 300 hz panele sahip özellikle ışık sızması durumunu çözmüşler mi acaba çünkü v7 25.1 modelinde kronik ışık sızması problemi var diyebiliyorduk. Bakalım yenilenmiş model nasıl. Bu arada hiç üzmez Msı Gp76 kasa soğutma konusunda çok memnunum günlük kullanıcı olarak her konuda süper diyebilirim. Şimdiden hayırlı olsun.

Güzel model hocam. Size zahmet merak ettiğim bir şey var 144 Hz olan modele sahibim ben de çok az ışık sızması var şanslı olanlardanım kısacası. Sizin ki 300 Hz panele sahip özellikle ışık sızması durumunu çözmüşler mi acaba çünkü V7 25.1 modelinde kronik ışık sızması problemi var diyebiliyorduk. Bakalım yenilenmiş model nasıl. Bu arada hiç üzmez MSI GP76 kasa soğutma konusunda çok memnunum günlük kullanıcı olarak her konuda süper diyebilirim. Şimdiden hayırlı olsun.

Gelince bakıp bilgi veririm hocam. Bu arada herhangi bir kronik problemi var mı cihazın? Bir videoda YouTube videolarında görüntü kayması olduğundan bahsediyorlardı. BIOS'ta bir ayarla çözülüyor falan demişler.

Gelince bakıp bilgi veririm hocam. Bu arada herhangi bir kronik problemi var mı cihazın? Bir videoda YouTube videolarında görüntü kayması olduğundan bahsediyorlardı. BIOS'ta bir ayarla çözülüyor falan demişler.
Hocam ben 4 aydır kullanıyorum 25.1'i herhangi bir kronik problemle karşılaşmadım. Önceden ses sürücüsü sorunluydu düzeltildi daha sonra. Kutudan çıkan usb sürücüleri ile önce kurulumu yapıp daha sonra geforce experience indirip en yeni sürüme güncellersiniz. Intel içinde yeni güncellemeleri kendi sitesinden indirip kullanabilirsiniz. Feature manager adlı uygulama için de monster'ın kendi sitesinden yeni sürümü indirip kullanabilirsiniz.

Hayırlı olsun hocam darısı başımıza gerçi bu ekonomide çok zor ama neyse.

Maalesef bu şartlarda çok zor teknolojiye erişmek. Bende şartları zorlayarak bu noktaya çıktım. Öderken zorlanacağım. İnşallah daha iyileri sizlerin olur hocam.
Hocam ben 4 aydır kullanıyorum 25.1'i herhangi bir kronik problemle karşılaşmadım. Önceden ses sürücüsü sorunluydu düzeltildi daha sonra. Kutudan çıkan USB sürücüleri ile önce kurulumu yapıp daha sonra GeForce Experience indirip en yeni sürüme güncellersiniz. Intel içinde yeni güncellemeleri kendi sitesinden indirip kullanabilirsiniz. Feature Manager adlı uygulama için de Monster'ın kendi sitesinden yeni sürümü indirip kullanabilirsiniz.

Ürün dün geldi bugün iade ettim. Çok güzel görünüyordu kasa ekran her şey iyiydi. Maalesef SteelSeries klavyeyi bilgisayar algılamıyordu. Standart klavye gibi görüyordu. SteelSeries GG yazılımında da klavyeyi görmüyordu. Önce BIOS sürümünde güncellerseniz sorun kalmaz dendi. Sonra henüz güncelleme yapmadan BIOS'umun fotosunu gönderdim BIOS'umun güncel olduğunu söylediler. Servise gönderin dediler. Biraz araştırınca bu sorunu yaşayan başka kişilerde olduğunu öğrendim. Servisten geldiğinde ilk başta düzeldi sonra tekrar bozuldu diyenlerde vardı. Servise gönder gelsin sonra tekrar gönder vb. süreçlerle uğraşamayacağım için ilk günden böyle bir sorun yaşamam dolayısı ile iade ettim. Artık başka bir marka bakacağım.

Son düzenleme:
Maalesef bu şartlarda çok zor teknolojiye erişmek. Bende şartları zorlayarak bu noktaya çıktım. Öderken zorlanacağım. İnşallah daha iyileri sizlerin olur hocam.

Ürün dün geldi bugün iade ettim. Çok güzel görünüyordu kasa ekran her şey iyiydi. Maalesef SteelSeries klavyeyi bilgisayar algılamıyordu. Standart klavye gibi görüyordu. SteelSeries GG yazılımında da klavyeyi görmüyordu. Önce BIOS sürümünde güncellerseniz sorun kalmaz dendi. Sonra henüz güncelleme yapmadan BIOS'umun fotosunu gönderdim BIOS'umun güncel olduğunu söylediler. Servise gönderin dediler. Biraz araştırınca bu sorunu yaşayan başka kişilerde olduğunu öğrendim. Servisten geldiğinde ilk başta düzeldi sonra tekrar bozuldu diyenlerde vardı. Servise gönder gelsin sonra tekrar gönder vb. süreçlerle uğraşamayacağım için ilk günden böyle bir sorun yaşamam dolayısı ile iade ettim. Artık başka bir marka bakacağım.
Bios yüzünden klavye de problem yaşayanlar oldu doğrudur. Önceki Bios sürümüyle direk düzeliyor diye biliyorum. Tabii karar sizin direk iade etmek yerine 1 hafta civarı kullanıp sorununuza çözüm arayabilirdiniz. Her neyse geçen geçmiş zaten umuyorum ki istediğiniz şekilde sorunsuz bir bilgisayar alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı