Monster Tulpar T7 vs ASUS GL702VM

İkiside aynı bilgisayar. Sadece birisi FreeDos ve fiyatı daha düşük. Diğerinde windows orjinal ve tasarımları farklı. İki bilgisayarda çok iyi. Tasarımları beğeni öznel olduğu için ben A dersem siz B diyebilirsiniz. İki bilgisayar seçimi de iyi.

İkiside aynı bilgisayar. Sadece birisi FreeDos ve fiyatı daha düşük. Diğerinde windows orjinal ve tasarımları farklı. İki bilgisayarda çok iyi. Tasarımları beğeni öznel olduğu için ben A dersem siz B diyebilirsiniz. İki bilgisayar seçimi de iyi.

Evet doğru söylüyorsunuz aralarında sadece SSD farkı ve HDD rpm gibi farklar var.Merak ettiğim yazılımları falan hangisi daha tercih edilebilir veya servis bakımından teşekkürler.

"Asus'un Türkiye servisleri rezalet ötesi" deniliyor çoğu yerlerde. Ben yaşamadım Asus servislerini. Ancak çoğu kişi önermiyor Asus'u, servislerinden dolayı. Zaten 256 GB SSD konulmuş Monster'a ve müthiş yazma okuma hızları var. Ayrıca fiyatı'da iyi. Monster'da zaten oyuncu bilgisayarları yaptığını ve tüm oyunculara destek olmak için hizmet verdiklerini söylüyor. Ben olsam Monster alırdım. Kesinlikle yani.

"Asus'un Türkiye servisleri rezalet ötesi" deniliyor çoğu yerlerde. Ben yaşamadım Asus servislerini. Ancak çoğu kişi önermiyor Asus'u, servislerinden dolayı. Zaten 256 GB SSD konulmuş Monster'a ve müthiş yazma okuma hızları var. Ayrıca fiyatı'da iyi. Monster'da zaten oyuncu bilgisayarları yaptığını ve tüm oyunculara destek olmak için hizmet verdiklerini söylüyor. Ben olsam Monster alırdım. Kesinlikle yani.

Cevaplarınız için teşekkürler göz önünde bulunduracağım.

Eğer hb da kdv indirimi yakalayabilirseniz asus olan laptop u 6000 tl gibi bir fiyata alabilirsiniz aklinizda bulunsun. Bende o indirimi bekliyorum. Yoksa monster tulpar t5 v13.1 alacağım.

Eğer hb da kdv indirimi yakalayabilirseniz asus olan laptop u 6000 tl gibi bir fiyata alabilirsiniz aklinizda bulunsun. Bende o indirimi bekliyorum. Yoksa monster tulpar t5 v13.1 alacağım.

Önümüzdeki 2 ay içerisinde girer mi diyorsunuz.Bende baktım t5 v13.1 e ama çoğu şeyden kısılmış ve ekran bana küçük geliyor 15.6inç yine de siz bilirsiniz.

Tahminime göre 2-3 hafta içinde önümüzdeki bayrama doğru indirime girer. Eğer aceleniz yok ise beklemenizi tavsiye ederim. Şuan kullandığım laptop 15.6 inch. Yani pek boyut takıntım yok. Sizin söylediğiniz monster modeli bana pahalı geliyor. O yüzden ben v 13.1 i de düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı