Monster Tulpar veya Abra mı yoksa Excalibur G870 mi?

Mirac.17

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4070
13650HX
16 GB DDR5 RAM
1 TB M2 SSD
WİNDOWS 11 PRO
Meslek
ÖĞRENCİ
Dostlar başlıkta gördüğünüz gibi sizce hangisi daha iyi? Ben Excalibur G870 dfa0X modelini aldım ama sizce Monster daha mı iyi? Epey'de karşılaştırma yaptım ama çoğu özellikler daha iyi çıktı aksine daha iyi yönlere çıktı Excalibur'un.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kart 100 watt. 4050 için çok da berbat bir değer değil. Normal kart gücünü bekleyemiyoruz mobil kartlardan.

Excalibur 105 watt ki zaten 100 watt üstünü çekemeyen bir kart 4050. (bu durum 4060 ve 4070 içinde geçerli.) Ben o yüzden iyi değil demedim. Soğutma olarak zayıf bir cihaz ve kazık.

Excalibur 105 watt ki zaten 100 watt üstünü çekemeyen bir kart 4050. (bu durum 4060 ve 4070 içinde geçerli.) Ben o yüzden iyi değil demedim. Soğutma olarak zayıf bir cihaz ve kazık.

Hocam soğutuculu stant almayı düşünüyorum ne önerirsiniz?

Oyun yerine bir stant tercih etmenizi tavsiye ederim. Soğutucuların birçoğu pek işe yaramamakta.

Hocam peki DeX'in DNA 001 alınır mı sizce??

Oyun yerine bir stant tercih etmenizi tavsiye ederim. Soğutucuların birçoğu pek işe yaramamakta.

Bir de hocam ben ASUS tuff Gaming VG27vq aldım extra uzatma ile çift monitör kullanmayı düşünüyorum sizce sorun olur mu?

Geri
Yukarı