İnceleme Monster v20.5 inceleme

Yeni tongfang kasaların geleceği söyleniyordu muhtemelen 4000 serisi ile v20.6'da farklı bir kasa ile gelme ihtimali var görünüyor v20.x serisi için.

Eki Görüntüle 1521475
Işık sızması var cihazda, onun dışında 10 numara şimdilik.
V20.5 görünüşe göre i7 12700h'ı tam performans kullanmamıza olanak sağlıyor.
Hocam ışık sızması nasıl bir olumsuzluk yaratıyor, ben de aynı cihazdan almayı düşünüyorum. Bir de oyun testleri ekleme şansınız var mı?

Hocam ışık sızması nasıl bir olumsuzluk yaratıyor, ben de aynı cihazdan almayı düşünüyorum. Bir de oyun testleri ekleme şansınız var mı?
Siyah ekran açıkken köşelerde sarı tonlamalar oluyor. Özellikle sol alttaki fazla. Açıkçası alıştıktan sonra çok da dert olmuyor. Yine de daha az olabilirdi. Ekran renk olarak gayet iyi ama.

Müsait olduğum zaman o konuda video çekmeyi düşünüyorum.

Cevapladığınız için teşekkürler hocam, v20.5'i alacağım sanırım. Videoyu sabırsızlıkla bekliyoruz.

V20.5 görünüşe göre i7 12700H'ı tam performans kullanmamıza olanak sağlıyor.

MCC ayarlarıyla oynayınca OC siz vermesi gereken performansı vermiş Turbo moddan bir ses seda var mı? T7 21.9 da Turbo mod var 20.5 de niye hala yok çok garip.

Değerler güzel hocam gerçi yakında 13 nesil duyurulacak. Cihazı almadan cihaz eskimeye başlıyor. O değil seneye şimdi rtx4060'larda 13/14. nesili göreceğiz muhtemelen. dlss 3 30xx serisine de gelmedi hala bu duruma şaşırıyorum bu arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…