İnceleme Monster bakım değerlendirmesi

Öncelikle herkese merhaba, bugün kendi Monster'ımı Küçükçekmece/Beşyol'da olan Monster Notebook şubesine götürdüm. Ben sabah erken saatlerde gelmeme rağmen kalabalıktı. Ben online randevu yapmadım ama eğer gitmeye niyetiniz varsa online randevu alın çünkü hep önden randevulu olanları aldılar. Ben PC'mi 11'de bıraktım, mağazada oyalanma ve dışarıda kafede biraz takıldıktan sonra 12'de mesaj geldi teslim alabilirsiniz diye, gittim aldım. Gayet tertemiz olmuştu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhaba, bugün kendi Monster'ımı Küçükçekmece/Beşyol'da olan Monster Notebook şubesine götürdüm. Ben sabah erken saatlerde gelmeme rağmen kalabalıktı. Ben Online randevu yapmadım ama eğer gitmeye niyetiniz varsa Online randevu alın çünkü hep önden randevulu olanları aldılar. Ben PC'mi 11'de bıraktım, mağazada oyalanma ve dışarıda kafede biraz takıldıktan sonra 12'de mesaj geldi teslim alabilirsiniz diye, gittim aldım. Gayet tertemiz olmuştu.

Olay temiz olması değil. Benim de temiz olmasına rağmen pili bozmuşlardı.

Ben bir kere laptopun fanı bozuldu diye mecburen gönderdim. Onun dışında bakıma hiç göndermedim, evde kendim temizledim macun sürdüm. En uzun süreni bile 1 saati geçmemiştir. Eli alışkın biri 15dk da bile yapar. Sırf macun değişimi için uğraşılmaz laptopu götürmekle. inceleme çok basit kalmış ama elinize sağlık.

En son ki deneyimlerimle bakım ve garanti kapsamında hiç düzgün yapamamışlardı. O yüzden Abra A5 v16.7.3 satmıştım.

Keşke sıcaklık karşılaştırması falan da yapsaydınız. Monsterın laptopu açıp içini temizlediklerine pek inanamıyorum. Arkadaşimda da monster laptop var 1 kere yolladı bakıma ciddi ciddi dış kasayı temizleyip geri yollamışlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı