Monster vs Apple

Katılıyorum Apple cihazınız yoksa kullanmak tam bir işkence olabilir bu yüzden bence siz bir konu daha açın orada öneri yapalım.
İşkence mi? Mac cihazlar Windows cihazlardan daha az hantal ve kullanması daha rahat cihazlar. İçerik üreticileri ve çoğu iş kitlesi Mac cihazlar kullanıyor.

İşkence mi? Mac cihazlar Windows cihazlardan daha az hantal ve kullanması daha rahat cihazlar. İçerik üreticileri ve çoğu iş kitlesi Mac cihazlar kullanıyor.

Hocam biraz yanlış anlamışsınız benim işkenceden kastım kullanımla ilgili değil pratiklikle ilgili Apple genelde Apple olan cihazlarla çalışıyor yani Apple cihazınız yoksa bence tercih edilmemeli.

Hocam biraz yanlış anlamışsınız benim işkenceden kastım kullanımla ilgili değil pratiklikle ilgili Apple genelde Apple olan cihazlarla çalışıyor yani Apple cihazınız yoksa bence tercih edilmemeli.
Alakası bile yok. Kulaklık, mouse, klavye gibi bir çok ürün problemsiz çalışıyor.

Bahsettiğim şeyler kulaklık mouse değil onlar bir zahmet çalışsın zaten benim bahsettiğim şeyler telefon tablet gibi ürünler.
Windows'taki rezil eşlikçiden bahsediyorsan olmamasından memnunum. Ayrıca minik bir uygulama ile dosya aktarımı da yapılıyor Andorid cihazlarla. Hatta kablolu veya kablosuz şekilde ekran yansıtma ve kullanım için Scriptler de var. Tıpkı Huawei share gibi.

Dostum Mac'e vereceğin parayla alacağın Windows cihaz zaten hızlı olacak :)
M1 neredeyse her mobil cihazdan daha iyi işlem gücüne sahip. GPU kısmında da üst modeller için M1X gelecek. Yanlış konuşmanın bir mânâsı yok yani anlayacağın.

Geri
Yukarı