Monster vs Apple

Windows'taki rezil eşlikçiden bahsediyorsan olmamasından memnunum. Ayrıca minik bir uygulama ile dosya aktarımı da yapılıyor Andorid cihazlarla. Hatta kablolu veya kablosuz şekilde ekran yansıtma ve kullanım için Scriptler de var. Tıpkı Huawei share gibi.

Bence rezil değiller ayrıca neden aktarım için uygulamalar ile uğraşıyım ayrıca arkadaş Monster aldığına göre büyük ihtimalle oyun oynuyor Apple cihazların oyun performansında düşük olduğunda umarım hemfikirizdir.

Bence rezil değiller ayrıca neden aktarım için uygulamalar ile uğraşıyım ayrıca arkadaş Monster aldığına göre büyük ihtimalle oyun oynuyor Apple cihazların oyun performansında düşük olduğunda umarım hemfikirizdir.
Ekran kısmını söylediği için Ultrabook baktığını düşündüm ancak oyun ile alakalı konularda açmış yani haklısınız muhtemelen oyun bilgisayarı bakıyor. Bu fiyata oyun oynayıp iyi bir panele sahip olmak istiyorsa sanırım ROG Zephyrus G14 serisinden başka bir şansı yok.

Geçmenin pek mantıklı olacağını sanmıyorum. Sonuçta Apple ile yapabilecekleriniz çok kısıtlı.
Düzenleme: Neden gülüyorsunuz? Windows'ta yaptığı çoğu şeyi Apple'da yapamaz. Ayrıca bir oyun bilgisayarı Mac'e göre her türlü daha performanslıdır. Değil mi?
M1'in 8K işlemesi vs Windows'un 105 derece 1080p işleme operasyonu. :D.

Sürekli oyun oynamıyorum belli zaman aralıklarında sürekli oynuyorum (karantina veya uzun süreli tatiller gibi ) ama genelde dizi/film görüntü kalitesi için almak istiyorum. Ama sadece ekran için Mac'e geçmek yerine 4K monitör de almayı düşündüm bir ara o da taşıma sıkıntısı olacaktı. Macc de hiç mi oyun oynama şansımız olmuyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı