Monster vs Apple

Sürekli oyun oynamıyorum belli zaman aralıklarında sürekli oynuyorum (karantina veya uzun süreli tatiller gibi ) ama genelde dizi/film görüntü kalitesi için almak istiyorum. Ama sadece ekran için Mac'e geçmek yerine 4K monitör de almayı düşündüm bir ara o da taşıma sıkıntısı olacaktı. Macc de hiç mi oyun oynama şansımız olmuyor?
Destekleyen oyunları oynayabilirsiniz.

Sürekli oyun oynamıyorum belli zaman aralıklarında sürekli oynuyorum (karantina veya uzun süreli tatiller gibi ) ama genelde dizi/film görüntü kalitesi için almak istiyorum. Ama sadece ekran için Mac'e geçmek yerine 4K monitör de almayı düşündüm bir ara o da taşıma sıkıntısı olacaktı. Macc de hiç mi oyun oynama şansımız olmuyor?
Oynarsınız fakat çok tatmin edici bir performans alamazsınız. Yine de çoğunlukla dizi/film izliyorsanız Mac alın.

Ayrıca minik bir uygulama ile dosya aktarımı da yapılıyor Andorid cihazlarla.
Windows'ta da yapabilirsin.
Hatta kablolu veya kablosuz şekilde ekran yansıtma ve kullanım için Scriptler de var. Tıpkı Huawei share gibi.
Windows'ta da yapabilirsin.

Ne tür oyunlar oynuyorsun? Ağır oyunlar oynanmayacak ise geçilebilir.

Genelde grafikleri güzel ve hikayeli olan oyunları tercih ediyorum RDR2 gibi. Sonuç olarak birinden vazgeçmem gerekecek ya Monster da kalıp oyunlardan keyif alacağım ya da Mac de kaliteli görüntü kalitesiyle dizi/ film keyfi yaşıycam.

Genelde grafikleri güzel ve hikayeli olan oyunları tercih ediyorum RDR2 gibi. Sonuç olarak birinden vazgeçmem gerekecek ya Monster da kalıp oyunlardan keyif alacağım ya da Mac de kaliteli görüntü kalitesiyle dizi/ film keyfi yaşıycam.
O zaman gerisi size kalmış. Hangisini daha çok istiyorsanız onu alın fakat RDR2 tarzı oyunları oynayamazsınız Mac'te.

Hocam tercih size kalmış diyebileceğimiz bir şey yok ben yerinizde olsam ağırlıklı olarak oyun oynayacağım için oyun bilgisayarı alırdım.

Geri
Yukarı