Monster vs ASUS

SonOyunBukucu

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba çok acil PC ihtiyacım var eski PC bozuldu çok eskiden almıştım onu laptopların fiyatı düşer mi sizce?
Bu Gaming laptop piyasasını bilmiyorum bana 15 k 17 k Max bu aldığım bilgisayar 5 +yıl götürsün model önerilerinizi tartışarak karara ulaşalım ben 2 model le tartışmayı başlatıyorum.

ASUS ROG STRIX G513IC-HN029 Ryzen 7 4800H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Full HD
Hepsiburada'da satılıyor farklı satıcı satıyor.

Vs.

Kendisi satıyor Monster notebook
Abra A7 V11 4.3 Intel Core i7 11800 H16 GB RAM 500 GB RAM RTX3050 17.3 inch FreeDOS
Tabii ben cahilim siz daha iyi laptop var tanıdığı da hâlâ kullanıyor şu laptopu diye önerebilirsiniz şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba çok acil PC ihtiyacım var eski PC bozuldu çok eskiden almıştım onu laptopların fiyatı düşer mi sizce?
Bu Gaming laptop piyasasını bilmiyorum bana 15 k 17 k Max bu aldığım bilgisayar 5 +yıl götürsün model önerilerinizi tartışarak karara ulaşalım ben 2 model le tartışmayı başlatıyorum.

ASUS ROG STRIX G513IC-HN029 Ryzen 7 4800H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Full HD.

Vs.

Kendisi satıyor Monster notebook.
Abra A7 V11 4.3 Intel Core i7 11800 H16 GB RAM 500 GB RAM RTX3050 17.3 inch FreeDOS.
Tabii ben cahilim siz daha iyi laptop var tanıdığı da hâlâ kullanıyor şu laptopu diye önerebilirsiniz şimdiden teşekkürler.

ASUS derim ve geçerim.

ASUS ROG STRIX G513IC-HN029 Ryzen 7 4800H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Full HD.

Vs.

Kendisi satıyor Monster notebook.
Abra A7 V11 4.3 Intel Core i7 11800 H16 GB RAM 500 GB RAM RTX3050 17.3 inch FreeDOS.

ASUS al geç. ASUS daha iyi. Monster Clevo kasa. Üzer.

Monster olan Clevo kasa diye biliyorum yani sonu hüsranla bitebilir. Monster alınacaksa Tongfang kasası olan modellere bakmak gerek. Attığınız ASUS çok kaliteli kasası açısından, ben de hn031 modelini kullanıyorum şu anda stoklarda yok. Öneriyorum alın geçin ASUS'u.
Servis kısmı iyimi hiç arıza oluştumu kaç aydır kullanıyorsunuz
ASUS al geç. ASUS daha iyi. Monster Clevo kasa. Üzer.
Önerdiğiniz kullandığınız veya arkadaşınızın kullandığı bir model varmı sıkıntı çıkmıcak

ASUS al geç. ASUS daha iyi. Monster Cl

Servis kısmının iyi olmadığını biliyorum. 6 aydır kullanıyorum şuana kadar hiç sıkıntısı olmadı maşallah. İlk aldığımda sadece driver kurmayı beceremediğim için sıkıntı yaşamıştım ama düzelttim.
Kutu içeriği nedir tam olarak Cevaplarınız için çok teşekkür ederim Asus kendi satış mağazası varmı kendi fiyatlandırmasıyla sattığı çünkü ismini cismini bilmediğim mağazalar satıyor Hepsiburada da

Geri
Yukarı