Monster'ın hediyesi CoD MW2 "bu oyunu henüz kuramazsınız" hatası

sourcere

Decapat
Daha fazla  
Mosnter'dan bilgisayar aldım ve yanında CoD MW2 hediye veriliyordu. Intel Gaming accesden oyunun kodunu yazdım o da battle.net sitesine Intel hesabımı bağlamam için link verdi. O kadar karışık ki sanırım bağladım diye düşünüyorum. Aşağıya fotoğrafını bırakacağım. Neyse en son Battle net kısmında bir yerden oyunun setupunu buldum ve indirdim basıp kurmaya çalıştığımda bu oyunu henüz kuramazsınız tarzı bir hata veriyor. Yardımcı olur musunuz? Nasıl yapacağım bu işlemi?

Dosya Ekleri

• battle intel.PNG
    battle intel.PNG
    139,4 KB · Görüntüleme: 226
  • yet.PNG
    yet.PNG
    39,4 KB · Görüntüleme: 193
Bugün herkesin genel olarak sorduğu soru bu. Oyun bugün çıkış tarihli görünüyor. Sunucular ile aradaki router saatleri oyunun yayın tarihinden eski göründüğü için öyle oluyor. Blizzard oyunlarında hep oluyordu. En geç 1-2 gün sonra denediğinizde inmeye başlayacaktır.

Peki bir şey daha soracağım oyunu bize 1 yıllık mı veriyorlar yoksa süresiz mi sanırım bu tarz bir yazı görmüştüm sitede.

Öyle bir koşul yok. Oyun verildiğinde 1 yılın sonunda tamam yeterince oynadınız geri alıyoruz gibi bir şey yapamazlar. Yazıya ulaşamıyorum. Böyle olması olası bir durum değil.

Kodu nasıl aldın hocam? Ben de Monster Abra serisi aldı bana da geldi ama Intel'in sitesinden alamadım.

Kanka bana kod gelmedi diye Monster'e mail atmıştım mailden göndermişlerdi Intel kodunu.

Bugün herkesin genel olarak sorduğu soru bu. Oyun bugün çıkış tarihli görünüyor. Sunucular ile aradaki router saatleri oyunun yayın tarihinden eski göründüğü için öyle oluyor. Blizzard oyunlarında hep oluyordu. En geç 1-2 gün sonra denediğinizde inmeye başlayacaktır.

Aldım hocam ben oyunu, biraz karışık oldu ama bir şekilde aldım yardımınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de dün uğraştım alamadım bugün alabildim. Arkadaşlar kırmızı ile işaretli olan yere "ŞİMDİ AL" sekmesi çıkıyor. Ona tıklayınca yeşil ile işaretli kısım çıkıyor. Sonra indirme sağlayıcısı ile indirebilirsiniz. Şimdi al sekmesi dün çıkmamıştı bugün çıktı. Büyük ihtimalle yoğunluk kaynaklı bir problem.
Adsız.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı