Mont nasıl satılır?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar burada olan bir giyim mağazasından 1 yıl önce mont almıştım fakat mont bana olmamaya başladı ve satmak istiyorum. Nasıl satmam lazım? Fotoğraflarını çekip nereye koyabilirim? Nasıl reklam yapabilirim? Ve fiyatını nasıl belirleyeceğim? Tüm ayrıntıları ile yardım eder misiniz bana?

Arkadaşlar burada olan bir giyim mağazasından 1 yıl önce mont almıştım fakat mont bana olmamaya başladı ve satmak istiyorum. Nasıl satmam lazım? Fotoğraflarını çekip nereye koyabilirim? Nasıl reklam yapabilirim? Ve fiyatını nasıl belirleyeceğim? Tüm ayrıntıları ile yardım eder misiniz bana?
Dolap gibi uygulamalar üzerinden satabilirsin.

Hocam dolap üzerinden satabilirsiniz.

•Dolap
•Letgo
•Facebook Marketplace üzeri sat.

Arkadaşlar peki nasıl daha hızlı satabilirim? Ve fiyat aralığı nerede olmalı? Buraya fotoğraflarını atabilirim isterseniz fakat satılmaz gibi duruyor garip biraz.

Ürününüzün şu anki güncel sıfır fiyatını öğrenin.
Ardından emsallerinin 2.el mağazalarda satıldığı fiyatlara göz gezdirin ve ortasını bulup müşteri bekleyin.
Bununla alakalı da bir sürü 2.el siteleri mevcut.

Ürününüzün şu anki güncel sıfır fiyatını öğrenin.
Ardından emsallerinin 2.el mağazalarda satıldığı fiyatlara göz gezdirin ve ortasını bulup müşteri bekleyin.
Bununla alakalı da bir sürü 2.el siteleri mevcut.
Hocam o mağazanın sitesi yok, mont bölümüne bakmıştım bu monta benzer mont yok. Coronanın başlarında 600 TL ye aldığımı hatırlıyorum.

Ben ikinci el alışveriş yaparken şunlara dikkat ederim:
*Ürünün 1-3 değil en az 6-7 tane fotoğrafı olsun.(tabii ürüne göre değişir)
*Ürünün kargo ile bana ulaşabilmesi. Dolap Sahibinden gibi sitelerde bu seçenekler oluyor. Küçük şehirde yaşadığım için elden ikinci el ticaret çok zor benim için. Size de tavsiye ederim.
*Sattığınız ürün ikinci el. Bir kusuru varsa mutlaka belirtin. Aynı zamanda uçuk fiyatlar belirlemeyin. Ürün sıfır ayarında dahi olsa sıfırına çok yakın fiyatlar koymak absürt.
*Özellikle Dolap'ı öneririm. Kıyafet satmak için birebir.
*İlan koyduğunuzda öyle ya da böyle insanlar size ulaşıyor. Reklama çok ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. Yine de bu tarz sitelerde ilanınızı öne çıkarmak için para ödeyebilirsiniz.
*Son olarak gelen teklifleri değerlendirin, pazarlık payı yoktur, son fiyattır, gibi ibareler hoş değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı