Mont önerisi

Tıbbiyeli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar mont bakmaya gittim Mavi, Jack and Jones, Boyner gibi yerlere baktım. Columbia'ya da girdim fakat bir polar bile iki bin lira olmuş. şu an da oradan almayı düşünmüyorum. Boyner'de National Geographic marka montlar vardı .kalitesini size sormak istiyorum .görünüş olarak çok sportif şişme mont gördüm sıcak da tutacağını düşünüyorum, fiyat 1600 lira. Fakat marka hakkında ismi havalı olsa da pek iyi yorumlar görmedim. Jack and Jones'un de güzel ürünleri var. Hangisinden alayım? Gündelik sıcak tutacak şişme mont arayışındayım. Şimdiden teşekkürler.

Ben de aşağıdaki model vardı, -2 derecede bile sımsıcak tutuyordu. Çok fazla giyemedim zaten kış bitti ondan sonra da 14 kilo verdim artık giyemiyorum.

Dostlar mont bakmaya gittim Mavi, Jack and Jones, Boyner gibi yerlere baktım. Columbia'ya da girdim fakat bir polar bile iki bin lira olmuş. şu an da oradan almayı düşünmüyorum. Boyner'de National Geographic marka montlar vardı .kalitesini size sormak istiyorum .görünüş olarak çok sportif şişme mont gördüm sıcak da tutacağını düşünüyorum, fiyat 1600 lira. Fakat marka hakkında ismi havalı olsa da pek iyi yorumlar görmedim. Jack and Jones'un de güzel ürünleri var. Hangisinden alayım? Gündelik sıcak tutacak şişme mont arayışındayım. Şimdiden teşekkürler.
Açıkcası hepsi orta kalite ne kalitesiz ne de aşırı kaliteli. Tekstil firmaları da kendilerine nerden buldu 10 liralık kumaşı 1000tlye satmayı bilmiyorum ama mont piyasası böyle. Bence hoşunuza gideni alın.

National Geo markası ile ilgili olumsuz yorumları nerede okudunuz bilmiyorum, ancak ben bunu kullanıyorum ve acayip memnunum. Sağlam soğukta bile sıcak tutuyor. Su kaydırma özelliği de var. Gayet kaliteli. Üstelik bu montta en sevdiğim şey iç askıları :) içinde omuz askıları var. Giyerken kollarını askıların içinden geçirerek giyiyorsun. Bir yerde sıcakladıysan kollarını çıkarıp askıları kolundan çıkarmazsan sırt çantası gibi sırtında kalıyor mont. Ben elde taşımaktan nefret ettiğimden benim için müthiş ötesi bir özellik 😅

Marka hakkında da şunu diyebilirim; polarlarını, tişörtlerini kullanıyorum. Hepsi kaliteli ve güzel. Botlarının kalıbı biraz dar sadece ama kalitesi yine güzel. Yani markanın ürünleri kaliteli, emin olabilirsin.

Açıkcası hepsi orta kalite ne kalitesiz ne de aşırı kaliteli. Tekstil firmaları da kendilerine nerden buldu 10 liralık kumaşı 1000tlye satmayı bilmiyorum ama mont piyasası böyle. Bence hoşunuza gideni alın.
Mont güzel bu arada

Geri
Yukarı