Monterey "This version of Mac OS X is not supported on this platform!" Hatası

Bu Config dosyası ile tekrar deneyebilir misiniz?

Maalesef olmadı.
1646511598369.jpeg

Maalesef olmadı.
1646511598369.jpeg

Başka nasıl yapabiliriz? @tahaklkt @453482

Son düzenleme:
Özür dileyerek sadece merak ettiğimden soruyorum. Arkadaş sistem özelliklerini paylaşmamış (Yoksa ben mi görmüyorum?) ancak KP için herkes bir neden bir EFI paylaşmış? Sistem özellikleri bilinmeden o hatayı neden aldığını bilmek kolay değildir bildiğim kadarıyla.
Not: Aldığı "unsupported" hatasını geçiyorum çünkü kullandığı yanlış SMBIOS ile ilgili.

Özür dileyerek sadece merak ettiğimden soruyorum. Arkadaş sistem özelliklerini paylaşmamış (Yoksa ben mi görmüyorum?) ancak KP için herkes bir neden bir EFI paylaşmış? Sistem özellikleri bilinmeden o hatayı neden aldığını bilmek kolay değildir bildiğim kadarıyla.
Not: Aldığı "unsupported" hatasını geçiyorum çünkü kullandığı yanlış SMBIOS ile ilgili.
Hocam sonradan diğer arkadaşlar SMBIOS değiştirip atmış sanırım ama bu sefer de başka bir hata çıkmış. Ben de değiştirilen config üzerinden attım. Tabii sizin dediğiniz de doğru.
Diğer arkadaşlar da eskiden arkadaşa yardım ettikleri için özellikleri biliyormuş sanırım.

Hocam sonradan diğer arkadaşlar SMBIOS değiştirip atmış sanırım ama bu sefer de başka bir hata çıkmış. Ben de değiştirilen Config üzerinden attım. Tabii sizin dediğiniz de doğru.
Diğer arkadaşlar da eskiden arkadaşa yardım ettikleri için özellikleri biliyormuş sanırım.

Teşekkürler yanıt için.
Arkadaşı hatırladım. :) Sorununa gelince çözüldü. Farklı bir forumda karşılaştık onunla sanırım.

Teşekkürler yanıt için.
Arkadaşı hatırladım. :) Sorununa gelince çözüldü. Farklı bir forumda karşılaştık onunla sanırım.
Rica ederim hocam, sakıncası yoksa sorunun neden kaynaklandığını ve nasıl çözüldüğünü söyleyebilir misiniz? Hem konuya bakanlara da yardımcı olmuş olur.

HP Pavilion için EFI paylaştım. Yanlış hatırlamıyorsam paylaştığım EFI HD4000 iGPU için ayarlanmıştı sonrasında HD4400 yaması yapıldı. Bir ara forum başarılı kurulumlarda paylaşırım isterseniz.

HP Pavilion için EFI paylaştım. Yanlış hatırlamıyorsam paylaştığım EFI HD4000 iGPU için ayarlanmıştı sonrasında HD4400 yaması yapıldı. Bir ara forum başarılı kurulumlarda paylaşırım isterseniz.
Anladım teşekkürler, siz istiyorsanız paylaşabilirsiniz hocam benim için bir şey fark etmez. Tabii başkalarının faydasına olabilir :).

@11118 @e.n.e.s Merhaba arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim.
Aşağıdaki config dosyası ve 2.0 port kullanarak kurulumu sıkıntısız yaptım.
config.plist
Sistem Özellikleri için kusura bakmayın önceki konuyla başlamıştık kuruluma, farklı bir konu(sorun) olunca moderatör arkadaşlar konuyu bölmüş o yüzden sistem özellikleri diğer konuda kaldı.
Tekrardan teşekkür ederim.
Bir sorum olacak masaüstüne başıyla geldim fakat maousepadin dokunmatik kısmı çalışmıyor.(sadece düğmeleri çalışıyor) ve hafif kasma var gibi bu sorunları nasıl çözebilirim?

Geri
Yukarı