Mordhau vs Chivalry 2

Mordhau da 200+ saatim var ve chivilry 2 denedim gerek combat gerek gerçekcilik açısından mordhau çok daha iyi. Ayrıca mordhau kitlesi hayatımda gördüğüm en eğlenceli oyuncu kitlesini barındırıyor. Oyun içerisinde bulunan hareketler ve sesler ile çok kolay anlaşmak mümkün bazen karşı taraf ile komik anlar oluyor falan. Mordhau fun serverlere de sahip sıkıldığın vakit bu serverlerde YouTube izleyerek savaşabilirsin. İstersen al ve dene sevmezsen iade edersin ancak mordhau gerçekten süper bir oyun.

Son düzenleme:
Eğer PC'n iyiyse Chivalry 2 almamak büyük saçmalık olur. 64 kişilik oyun modu çok zevkli, kesinlikle Chivalry 2 al.

Savaş dışında neler var oyunda acaba karakterimizi falan geliştirebiliyor muyuz yoksa sadece arenada savaşıyor muyuz?

Bende chivalry 2 almayı düşünüyorum Special Edition almak mı yoksa normal oyunu almak mı daha iyi Special Edition 47 TL normal Edition 36 TL.

Savaş dışında neler var oyunda acaba karakterimizi falan geliştirebiliyor muyuz yoksa sadece arenada savaşıyor muyuz?

Yani oyunda kiyafet alıyorsun, level atlayınca yeni şeyler açılıyor, level atlayınca gelen para ile o kılıçı güçlendiemiyorsun ama süslüyor falan. Karakteri değil de kendini geliştirmen gerekiyor.

Bende chivalry 2 almayı düşünüyorum Special Edition almak mı yoksa normal oyunu almak mı daha iyi Special Edition 47 TL normal Edition 36 TL.

Size kalmış bir şey. Ne verdiklerine bakınız. Ben tercih etmedim Special Edition'u.

Yeni konular

Geri
Yukarı