Morfotin ayakkabı güvenilir mi?

Pek bilindik bir site değil, alışveriş yapan arkadaş var mıdır forumda bilemem, ürün linkide zaten pek güven vermedi, bence riske girmeyin derim.

Arkadaşlar hiç yapmayacağım bir şeyi yaptım sipariş verdim orijinal gibi diyenler kendi adamları veya kendileri kutu içinde bir şey gönderdiler ama ayakkabıya benziyor ama değilmiş ücretini ödemeden de kontrol ettirmiyorlar. Ödedim kutuyu aldım ayakkabıya benziyen laylon muşamba göndermişler kimseye ulaşamıyorum. Uzak durun sakın kanmayın.

Öncelikle söylemeliyim ki kesinlikle ama kesinlikle bu siteden alışveriş yapmayın. Yaklaşık bir ay önce bu siteden yanlış hatırlamıyorsam adı "Nike blazer" olan bir ayakkabı sipariş etmiştim ve ayakkabı elime ulaştı, buraya kadar hiçbir sorun yok ancak buradan sonra fark ettim ki sipariş ettiğim numara ayağıma küçük geliyordu sonrasında WhatsApp destek hattından site ile iletişime geçip iade talebi oluşturdum (aslında tam olarak iade değil bir üst numarayı almak için bir talep). Ayakkabıyı onlara gönderdim ve onların kargoyu göndermesini bekledim ancak bir dönüş alamadım. Yaklaşık 1 ay kadar oldu, ne WhatsApp da ki mesajlarıma bakıyorlar ne de site üzerinden gönderdiğim e-postalara anlayacağınız param çöp oldu. Ne elimde bir ayakkabı var ne de para 😐

Geri
Yukarı