Morpa Kampüs üyelik iptal etme

Yer
Antalya Konyaaltı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bileşenler:Ventus GTX 1660 Super AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor Monitör: Casperın Eski Siyah Monitör'ü İşletim Sistemi: Windows 10 Ana kart: Gigabyte A320M-S2H
Meslek
9.Sınıf Öğrencisi
Merhaba arkadaşlar geçen sene Morpa Kampüs almıştım. Fakat 3 gün sonra dolmak üzere. Nasıl iptal edebilirim?

ben baktım bir iletişim adresi üzerinden iptal ediliyormuş .
fakat sözleşmede şu dikkatimi çekti "işbu sözleşme abonelik süresinin hitamı, ABONE’nin aboneliğini iptal etmesi veya MORPA tarafından aboneliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır." nedemek ? yani sen unuttun diyelim iptal etmeyi morpa senden para talep edemez ki ? senet yok sepet yok ...

sen sonuçta bir yıllık paket yapmıyormusun ? öyle değilmi yani bir abonelik sistemine dayanıyor kartından çekmesinler diye kartını kapat ,ara iletişim destek adresini iptal et ... cayma bedeli varmı bilemiyorum ama :(

Alttaki alıntıda bu şekilde anlatılmış, isterseniz deneyin.
  • Morpa Kampüs web sitesinden: Morpa Kampüs web sitesine giriş yapın ve "Hesap Ayarları" sayfasına gidin. "Üyelik İptali" sekmesine tıklayın ve "Üyeliğimi İptal Et" butonuna tıklayın.
  • Morpa Kampüs mobil uygulamasından: Morpa Kampüs mobil uygulamasını açın ve "Hesap" sekmesine gidin. "Üyelik İptali" seçeneğine dokunun ve "Üyeliğimi İptal Et" butonuna dokunun.
  • Morpa Kampüs çağrı merkezinden: Morpa Kampüs çağrı merkezini 444 94 95 numaralı telefondan arayın ve üyelik iptali talebinde bulunun.
(Alıntıdır.)

Alttaki alıntıda bu şekilde anlatılmış, isterseniz deneyin.
  • Morpa Kampüs web sitesinden: Morpa Kampüs web sitesine giriş yapın ve "Hesap Ayarları" sayfasına gidin. "Üyelik İptali" sekmesine tıklayın ve "Üyeliğimi İptal Et" butonuna tıklayın.
  • Morpa Kampüs mobil uygulamasından: Morpa Kampüs mobil uygulamasını açın ve "Hesap" sekmesine gidin. "Üyelik İptali" seçeneğine dokunun ve "Üyeliğimi İptal Et" butonuna dokunun.
  • Morpa Kampüs çağrı merkezinden: Morpa Kampüs çağrı merkezini 444 94 95 numaralı telefondan arayın ve üyelik iptali talebinde bulunun.
(Alıntıdır.)
Hocam şimdi maalesef abonelik iptal tuşu yok yada ben göremiyorum. Tek çare çağrı merkezini aramak galiba.

Belki bu yazdığım eski sürümleri içindir, aramak en kolay yöntem bencede.
Bencede hocam. Eğer aramazsam ailem beni mahveder valla😀Zaten ücretleri hayvan kadar.

Geri
Yukarı