Mortal combat 11 mi Injustice 2 mi?

İnjustice 2, oynanış ve sunduğu oynanabilir karakterleri sebebi ile kendi nezlimde daha iyi bulduğum bir dövüş oyunudur. Dediğim iki kritere bakarak karar verebilirsiniz.
Hocam bende mortal combat 11 alacaktım normalde ama injustice 2'i görünce bir duraksadım böyle. Mortal kombat evreniyle/karakterleriyle alakam yok. subzeroyu duymuşumdur sadece. injustice2'e baktığımda batman, supermen, ninja kaplumbağalar, flash vs daha aşina olduğum karakterler. Amacım online oynayıp kasmak değil sadece kardeşimle arada girip birkaç el atmak.

Mortal combat 11 standart 70tl iken Dlcli paketi 130tl.
injustice 2 standart 70tl iken dlcli paket 90 olması lazım.

Dediğim gibi dövüş oyunlarını sevmediğimden, sadece arkadaşlarla/kardeşimle öylesine maç atmalık bir oyun almak istiyorum.130tl veresim de yok.
Halen injustice 2 önerir misiniz yoksa mortal kombat mı?

Hocam bende mortal combat 11 alacaktım normalde ama injustice 2'i görünce bir duraksadım böyle. Mortal kombat evreniyle/karakterleriyle alakam yok. subzeroyu duymuşumdur sadece. injustice2'e baktığımda batman, supermen, ninja kaplumbağalar, flash vs daha aşina olduğum karakterler. Amacım online oynayıp kasmak değil sadece kardeşimle arada girip birkaç el atmak.

Mortal combat 11 standart 70tl iken Dlcli paketi 130tl.
injustice 2 standart 70tl iken dlcli paket 90 olması lazım.

Dediğim gibi dövüş oyunlarını sevmediğimden, sadece arkadaşlarla/kardeşimle öylesine maç atmalık bir oyun almak istiyorum.130tl veresim de yok.
Halen injustice 2 önerir misiniz yoksa mortal kombat mı?
Oynayacağınız oyunda seçeceğiniz karakterlerde çok önemlidir. DC evrenine aşina iseniz İnjustice 2 daha iyi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı