Mortal Kombat 1 hangi sürümü alınır?

Applebey89

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İphone 15 pro max 1TB + İpad 10. Nesil + Apple Watch Ultra + Macbook Pro M2
Meslek
Yazılım Geliştirici
Merhaba, PS5 için alacağım ama homelander falan da açılması için hangi sürümü almam gerekiyor veya Homelander'i nasıl açacağız? (ilk defa Mortal Kombat'a başlıyorum da)
ÖRNEK:

Ekran Resmi 2023-11-25 13.09.15.png

Ekran Resmi 2023-11-25 13.09.44.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Premium al. İlerde gelecek tüm DLC'ler dahil oluyor ve normal sürüm alıp onları ayrı almak Premium fiyattan kat kat daha pahalı.

Premium al. İleride gelecek tüm DLC'ler dahil oluyor ve normal sürüm alıp onları ayrı almak toplam fiyattan kat kat daha pahalı.

Premium alayım o zaman hocam. Fakat homelander açılacak mı? Zaten Mortal Kombat'a başlamak istiyordum sevdiğim bir karakter de gelince çok heveslendim.

Premium alayım o zaman hocam. Fakat homelander açılacak mı? Zaten Mortal Kombat'a başlamak istiyordum sevdiğim bir karakter de gelince çok heveslendim.
Oyuna geldiğinde açılmış olarak sizde olacak ve erken erişim hakkına da sahip olacaksınız Premium sürüm sahibisiniz diye fakat Homelander Kombat Pack'te gelen son karakter. 2024 Mart'da geliyor.

Oyuna geldiğinde açılmış olarak sizde olacak ve erken erişim hakkına da sahip olacaksınız premium sürüm sahibisiniz diye fakat homelander kombat Pack'te gelen son karakter. 2024 Mart'da geliyor.

O zaman premium alayım dediğiniz gibi. Başka ne gibi avantajlar var detaylı açıklyabilir misiniz? Pakette yazıyor da Mortal Kombat'a yeni başlayacağım için anlamadım pek :(

O zaman premium alayım dediğiniz gibi. Başka ne gibi avantajlar var detaylı açıklyabilir misiniz? Pakette yazıyor da Mortal Kombat'a yeni başlayacağım için anlamadım pek :(
Oyun içi kostüm alabilmeniz için 1250 ejder kristali veriyor. 1250 cidden fazla bir sayı bu arada. Oyuna sonradan bir tane daha misafir karakter paketi gelecek. Aynı Homelander, Peacemaker gibi. Ona da direkt bedava erişim sağlayacaksınız ve herkese çıkmadan 2 hafta önce deneme şansınız, hatta maçlarda kullanma hakkınız olacak.

Oyun içi kostüm alabilmeniz için 1250 ejder kristali veriyor. 1250 cidden fazla bir sayı bu arada. Oyuna sonradan bir tane daha misafir karakter paketi gelecek. Aynı homelander, peacemaker gibi. Ona da direkt bedava erişim sağlayacaksınız ve herkese çıkmadan 2 hafta önce deneme şansınız, hatta maçlarda kullanma hakkınız olacak.

Kalıcı olarak benim olacak sanırım doğru mu? Premium Edition aldım bu arada :) adamsınız çok teşekkür ederim hocam.

Geri
Yukarı