Sürprizbozan Mortal Kombat 1, ikinci Kombat Pack karakterlerinin birkaçı sızdı!

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

engin beyefendi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Front-end Developer
Cassie Cage ve Jade 2025'te veya 2024 sonuna doğru duyurulacak 2.kombat paketinde olacak.
Sızdırılan birkaç intro replikleri:

images (1).jpg

images.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Mortal Kombat oyunlarının hikaye kısmı efsane ama dövüş oyunlarını sevmiyorum. Mortal Kombat hikaye modunun neyse ki Türkçe altyazılısını Youtube'a koyuyorlar da anlayarak seyredebiliyorum :D

Daha önce niye ayrı konu olarak açmadım bilmiyorum ama siz konuyu açınca yazasım geldi.

Kombat Pack 2 ve Aftermath DLC birlikte olacak ve gelecek karakterler şunlar: (2024 sonu geliyor)

Noob Saibot
Ghostface
Terminator T1000
Conan the Barbarian
Sektor
Cyrax (kadın)
Afrermarh story

Kameolar:
Li Mei
Shinnok

KP3 (2025 te gelir)

Jade
Cassie Cage
Kung Jin

Önceki oyunlarda zaten ücretsiz var olan karakterleri parayla satmalari biraz saçma geliyor bana. MK9'da olduğu gibi parayla sunacaklarsa Kratos vs. verseler keşke.
Hocam bu karakterler hikayeye dahil değil. O yüzden topluluk isteğiylen geliyor ve ayrıca tek pakette 6 oynanabilir ve 6 tane de yardımcı karakter geliyor. Önceki paketler gibi 4'er karakter vermiyor.

Önceki oyunlarda zaten ücretsiz var olan karakterleri parayla satmalari biraz saçma geliyor bana. MK9'da olduğu gibi parayla sunacaklarsa Kratos vs. verseler keşke.
Bu tür dövüş oyunlarında DLC lere odaklanmak popüler oldu artık. Kratos + Atreus kameo çok güzel olur cidden

Bu arada hocam dün MK1 tam adam olmadı demiştim fakat dün akşam gelen güncellemeyle adam olmuş sonunda. Wifi filter, online tarafında düzelmeler vb. var. Crossplay Şubatta geliyormuş.

Hocam bu karakterler hikayeye dahil değil. O yüzden topluluk isteğiylen geliyor ve ayrıca tek pakette 6 oynanabilir ve 6 tane de yardımcı karakter geliyor. Önceki paketler gibi 4'er karakter vermiyor.
Noob Saibot, Sektor, Cyrax, (belki bir ihtimal Frost) aftermath hikayesinde olacak. Hatta oyunun Aftermath hikayesi sızmış şaka gibi.

Son düzenleme:
Bu tür dövüş oyunlarında DLC lere odaklanmak popüler oldu artık. Kratos + Atreus jameo çok güzel olur cidden

Bu arada hocam dün MK1 tam adam olmadı demiştim fakat dün akşam gelen güncellemeyle adam olmuş sonunda. Wifi filter, online tarafında düzelmeler vb. var. Crossplay Şubatta geliyormuş.

Noob Saibot, Sektor, Cyrax, (belki bir ihtimal Frost) aftermath hikayesinde olacak. Hatta oyunun Aftermath hikayesi sızmış şaka gibi.
Hocam serinin bütün hikayesini biliyorum. Bu sızan hikaye nedir acaba söyler misiniz merak ettim.

Konuyla alakasız olacak, ancak oyunu almak istiyorum. Fakat aşırı pahalı ve kış indirime girer mi? Girerse, maksimum indirim oranı %5 mi olur, yoksa %20 mi?
Şuan Epic Games'de kuponla 400 TL'ye düşüyor.

Konuyla alakasız olacak, ancak oyunu almak istiyorum. Fakat aşırı pahalı ve kış indirime girer mi? Girerse, maksimum indirim oranı %5 mi olur, yoksa %20 mi?
Steam'de de %40 indirim alacaktır fakat o fiyata da değmez. Çok istiyorsanız Epic'ten kuponla 400 küsür TL'ye almak en mantıklısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı