Oyun Mortal Kombat 11 133.80 TL

İlk defa Steam oyun kodunu kullanıp sonra hesabından çıktığını sizden görüyorum hocam. Çok garip gerçekten.

Alabileceklerini biliyordum ama koskoca firma bu kadar uğraşacaklarını düşünmedim. Yazık cidden almışsın parasını bırak işte oyunu.

Geri alma imkanları var. :) Sadece benden mi geri aldılar yoksa herkese mi iade edip oyunu geri aldılar anlamış değilim.
Hocam isterseniz bi' mail atın Humble'a. Böyle yapmaları gerçekten saçma, acaba gerçekten ödeme kısmında bir şeyler mi ters gitti yoksa yanlış fiyatlandırma yüzünden genel bir işlem mi ?

Herkes ayni anda aldigi icin boyle yapmis olabilirler.

Belki de ellerindeki 16 TL lik key stogu bitmistir. 1000 TL lik key vermek zorunda kalmis olduklarini fark edince iade istemislerdir Steamden. Ben konuyu acmadan once arkadasima aldirmistim onun hesapda duruyor.

Hocam isterseniz bi' mail atın Humble'a. Böyle yapmaları gerçekten saçma, acaba gerçekten ödeme kısmında bir şeyler mi ters gitti yoksa yanlış fiyatlandırma yüzünden genel bir işlem mi?

Daha fazla uğraşmak istemiyorum açıkçası Papara'dan yaptım ödemeyi oradan Humble Bundle da ödeme yaptığım görünüyordu açıkçası ödeme ile alakalı bir sıkıntı olması mümkün değil zaten parayı çekmişlerdi. Siteye de senelerdir üyeydim ücretsiz oyunlarını alıyordum sadece ama artık para verip de bir şey almam buradan. 3 senelik Game Pass almıştım zaten oradan oynarım artık.

Belki de ellerindeki 16 TL'lik key stoku bitmistir. 1000 TL'lik key vermek zorunda kalmis olduklarini fark edince iade istemislerdir Steam'den. Ben konuyu acmadan once arkadasima aldirmistim onun hesapda duruyor.

O kendileriyle alakalı bir sıkıntı firma kalitesini gösterir, stok bittiyse satışı otomatik kapatmaları lazım o zaman diye düşünüyorum. Birkaç sene önce Nike yanlış fiyatlandırma girmiş siteye indirim var sanıp 3 parça eşya almıştım toplam değeri nereden baksanız 2 bin TL falandı ama 180 TL gibi bir civara almıştım. Ertesi gün fiyatlandırmanın yanlışlıkla yapıldığını söylediler, özür dilediler ve müşterilerin mağdur olmaması için ürünleri gönderdiler. Yani demem şu, her firma kalitesini bu şekilde belli ediyor açıkçası, parasını almışken memnuniyet açısından bırakabilirdi.

Son düzenleme:

Belki de ellerindeki 16 TL'lik key stoku bitmistir. 1000 TL'lik key vermek zorunda kalmis olduklarini fark edince iade istemislerdir Steam'den. Ben konuyu acmadan once arkadasima aldirmistim onun hesapda duruyor.

Kısaca kendi işlerine gelecek şekilde yaptılar. Ne o öyle satışlar arttı satın alanların parasını iade et sonra oyunun fiyatını yükselt 😀.Muhteşem firma bunble hundle.

Hocam isterseniz bi' mail atın Humble'a. Böyle yapmaları gerçekten saçma, acaba gerçekten ödeme kısmında bir şeyler mi ters gitti yoksa yanlış fiyatlandırma yüzünden genel bir işlem mi ?
1674915564829.png

1674915673323.png

Burada parayı hesabıma geri aktarıp siparişi iptal ettiklerini söyledikleri için bir mail atıyorum. İndirim bitmeden önce almıştım ama siz iptal ettiniz. Bu haksızlık gibisinden bir şeyler yazmıştım. O maili bulamadığım için görsel koymadım. Bu arada gmail adım da mükemmel :D.
1674916228193.png

1674915756304.png

1674915782601.png

1674915794049.png
Kısacası hiçbir işe yaramıyor. Adamlar hem parayı çekiyor hem de ''Ödeme esnasında bir sorun oluştu'' diyor. 16 TL için koskoca şirket bunu yapmamalıydı ama neyse.

Dosya Ekleri

• 1674915730508.png
    1674915730508.png
    46,3 KB · Görüntüleme: 65
Eki Görüntüle 1648262
Eki Görüntüle 1648264
Burada parayı hesabıma geri aktarıp siparişi iptal ettiklerini söyledikleri için bir mail atıyorum. İndirim bitmeden önce almıştım ama siz iptal ettiniz. Bu haksızlık gibisinden bir şeyler yazmıştım. O maili bulamadığım için görsel koymadım. Bu arada Gmail adım da mükemmel :D.
Eki Görüntüle 1648281
Eki Görüntüle 1648268
Eki Görüntüle 1648269
Eki Görüntüle 1648270
Kısacası hiçbir işe yaramıyor. Adamlar hem parayı çekiyor hem de "ödeme esnasında bir sorun oluştu" diyor. 16 TL için koskoca şirket bunu yapmamalıydı ama neyse.

Hocam bilerek insanlar aldı diye yaptılar işte. Bariz belli yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı