Mortal Kombat 11 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ekmekarasipc

Hectopat
Merhabalar, Mortal Kombat 11 alıp büyük bir hevesle indirdim ancak oyunu başlat dediğimde splash screen gelip kapanıyor. Çözümü yoksa iade edeceğim, teşekkürler.

Sistem; RX570 - 3600X - 16 GB RAM.

Rapor; Logfile

Son düzenleme:
Neden Architecture filtrelemesi yaptınız ki? Sadece Process Name yapmalısınız. Filtreyi sıfırlayıp tekrar yapın. Ayrıca program adını düzgün girdiğinize emin olun.

Neden Architecture filtrelemesi yaptınız ki? Sadece Process Name yapmalısınız. Filtreyi sıfırlayıp tekrar yapın. Ayrıca program adını düzgün girdiğinize emin olun.
hemen yapıyorum ilk defa deniyorum uygulamayı kusura bakmayın ^^

Rapor çok uzun olmuş. İncelemek de hayli güç oldu dolayısıyla.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu girin. Yapılmamış Windows güncellemesi varsa yapın. Ekran kartınızın sürücülerini DDU ile kaldırıp güncellemeyi deneyin.

Ayrıca bunu kurun.

Rapor çok uzun olmuş. İncelemek de hayli güç oldu dolayısıyla.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu girin. Yapılmamış Windows güncellemesi varsa yapın. Ekran kartınızın sürücülerini DDU ile kaldırıp güncellemeyi deneyin.

Ayrıca bunu kurun.

Tüm sürücülerim güncel aktif olarak takip ediyorum.

Driver Booster gibi bir şeyle takip etmiyorsunuz umarım. Dediğim diğer şeyleri yapın, olmazsa yeni bir rapor oluşturun.

Dosya Ekleri

• 1233.PNG
    1233.PNG
    26,7 KB · Görüntüleme: 45
Şimdilik gerek yok. Şu dosyaları paylaşın.

Şimdilik gerek yok. Şu dosyaları paylaşın.

Yeni konular

Geri
Yukarı