Mortal Kombat 11 için Türkçe yama

Yakupalazio

Decapat
Daha fazla  
Mortal Kombat serisini seven biriyim ve Türkçe yamayla olayları daha iyi anlıyorum fakat son oyunu Mortal Kombat 11'e Türkçe yama çıkmamış henüz. Yamam yapmasını bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

Arkadaşlar hikaye tamamen hazır, oyun içi uyarılar ayarlar vs hepsi tamam krypt ve krypt in çoguda hazır sadece kule sonlarında sorun yaşıyorum tam çeviri çıkmıyor. yamayı kule sonları olmadan yayınlayabilim kule sonları için yardımcı olacak arkadaşlar varsa bana [email protected] üzerinden erişirlerse çok sevinirim tamamen türkçe yapmak istiyorum.

Arkadaşlar hikaye tamamen hazır, oyun içi uyarılar ayarlar vs hepsi tamam krypt ve krypt in çoguda hazır sadece kule sonlarında sorun yaşıyorum tam çeviri çıkmıyor. yamayı kule sonları olmadan yayınlayabilim kule sonları için yardımcı olacak arkadaşlar varsa bana [email protected] üzerinden erişirlerse çok sevinirim tamamen türkçe yapmak istiyorum.
Hocam dilerseniz yeni, taze bir konu açalım. Hem Türkçe yamadan yararlanmak isteyen arkadaşlar faydalanır, hem yardımcı olacak bir arkadaş çıkar belki daha sağlıklı olur. 🙏

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210501-044420_Drive.jpg
    Screenshot_20210501-044420_Drive.jpg
    34,9 KB · Görüntüleme: 108

Yeni konular

Geri
Yukarı