Mortal Kombat 11 mi Mortal Kombat 11 Ultimate mi?

Aralarında ki farklar nedir hangisini alayım? Şimdiden teşekkür ederim.
MK11 ve MK11: Aftermath oyunlarından 2 adet sağlam, övgü toplayan Seferi deneyimleyin.
• Yeni eklenen dövüşçüler Mileena, Rain ve Rambo da dâhil olmak üzere 37 kişilik kadronun tamamıyla oynayın
• Binlerce kostüm, silah, eşya ile sayısız seviyede dövüşçü kişiselleştirme imkânı
• Önceki tüm misafir dövüşçüleri içerir: Terminatör, Joker, Spawn ve RoboCop
• Zamanın Kuleleri, Krypt, Öğretici, Çevrim İçi, Klasik Kuleler ve daha fazlasının dâhil olduğu tüm modlar
• Tüm Sahneler, Sahne Ölümleri, Vahşetler, Simgeleşmiş Ölümler ve Arkadaşlıklar
Bu içerikler varmış. Ama benim tavsiyem artık Mortal Kombat 11'in vaktinin geçtiğidir.

MK11 ve MK11: Aftermath oyunlarından 2 adet sağlam, övgü toplayan seferi deneyimleyin.
• Yeni eklenen dövüşçüler mileena, rain ve rambo da dâhil olmak üzere 37 kişilik kadronun tamamıyla oynayın.
• Binlerce kostüm, silah, eşya ile sayısız seviyede dövüşçü kişiselleştirme imkânı.
• Önceki tüm misafir dövüşçüleri içerir: Terminator, joker, spawn ve robocop.
• Zamanın kuleleri, krypt, öğretici, çevrim içi, klasik kuleler ve daha fazlasının dâhil olduğu tüm modlar.
• Tüm sahneler, sahne ölümleri, vahşetler, simgeleşmiş ölümler ve arkadaşlıklar.
Bu içerikler varmış. Ama benim tavsiyem artık Mortal Kombat 11'in vaktinin geçtiğidir.

Mortal Kombat yerine önerebileceğiniz oyun var mı?

Geri
Yukarı