Mortal Kombat 11 Scorpion nasıl yenilir?

Wostid Reis

Decipat
Rambo ile çok üst düzey oynuyorum ama karşıma gelen Scorpion'lar gram yetenek efor sarfetmeden easy bir şekilde kombo üstüne kombo atıyor ve tekliyor. Çok az bir sayıda scorpionu yendim yani bu çok anormal, zaten size yaptığı bir kombo ile en az yüzde 25 30 vuruyor. Bu oyun çıktığından beri Online'da bu var. Nasıl engellenecek bu? Hiç savunma yap demeyin skillseti ve teleportu sayesinde her türlü bozuyor sizi. Bu karakteri yenmenin gerçekten imkanı yok. Oynayan kişi iyi olsun kötü olsun bir komboya tuttu mu 30 saat bekleseniz anca geçer.

Son düzenleme:
Rambo ile çok üst düzey oynuyorum ama karşıma gelen Scorpion'lar gram yetenek efor sarfetmeden easy bir şekilde kombo üstüne kombo atıyor ve tekliyor. Yani bu çok anormal. Bu oyun çıktığından beri Online'da bu var. Nasıl engellenecek bu? Hiç savunma yap demeyin skillseti ve teleportu sayesinde her türlü bozuyor sizi. Bu karakteri yenmenin gerçekten imkanı yok. Oynayan kişi iyi olsun kötü olsun bir komboya tuttu mu 30 saat bekleseniz anca geçer.

Konudan alakasız ama PS2 de decemption sürümünü oynuyorum aynı şeyi bazen bende yaşıyorum :D

Hocam Scorpion'u anca skill hasarı yüksek bir şampiyonla yenebilirsin stun atan. Sub-Zero veya raiden öneririm. Rambo biraz ağır o karakter karşısında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Skill issue gibi duruyor 😅

Hocam Scorpion'u anca skill hasarı yüksek bir şampiyonla yenebilirsin stun atan. Sub-Zero veya raiden öneririm. Rambo biraz ağır o karakter karşısında.

Şaka maka arkadaşımızın dediği gibi yüksek hasarlı ve çevik karakterler iyi gider. Ben ise noob saibot öneririm.

Rambo ile çok üst düzey oynuyorum ama karşıma gelen Scorpion'lar gram yetenek efor sarfetmeden easy bir şekilde kombo üstüne kombo atıyor ve tekliyor. Çok az bir sayıda scorpionu yendim yani bu çok anormal, zaten size yaptığı bir kombo ile en az yüzde 25 30 vuruyor. Bu oyun çıktığından beri Online'da bu var. Nasıl engellenecek bu? Hiç savunma yap demeyin skillseti ve teleportu sayesinde her türlü bozuyor sizi. Bu karakteri yenmenin gerçekten imkanı yok. Oynayan kişi iyi olsun kötü olsun bir komboya tuttu mu 30 saat bekleseniz anca geçer.
Hocam 3 tane konu açtın heralde bugun mk11 ile ilgili :D 800 saatim olduğunu söylemiştim. Scorpion nasil yenilir diye bir şey yok oynaya oynaya öğreneceksin benim gibi Scorpion bilenler size nefes aldırmaz. Zaten maçta en fazla 3 komboda bitiriyorum basit oluyor baya. Kombo yapmasi kolay ve iyi hasar veren bir karakter. Ama scorpion aslında orta mesafe bir karakter yakın karakteri değil. Joker gibi denebilir. Scorpion atik bir karakter olduğu için yine atik karakterler ögrenebilirsin benim önerim Sub zero ve Noob.

Hocam 3 tane konu açtın heralde bugun mk11 ile ilgili :D 800 saatim olduğunu söylemiştim. Scorpion nasil yenilir diye bir şey yok oynaya oynaya öğreneceksin benim gibi Scorpion bilenler size nefes aldırmaz. Zaten maçta en fazla 3 komboda bitiriyorum basit oluyor baya. Kombo yapmasi kolay ve iyi hasar veren bir karakter. Ama scorpion aslında orta mesafe bir karakter yakın karakteri değil. Joker gibi denebilir. Scorpion atik bir karakter olduğu için yine atik karakterler ögrenebilirsin benim önerim Sub zero ve Noob.
Joker veya noobsaibot mainlicem o zaman hangisini öğrenmek daha kolay.

Noob çok basit. Joker zor.

Raiden oynarken teleport ve dash Skill'i ile yenebiliyordum Scorpion'u tavsiye ederim. Ama en iyi tavsiyem scorpiona karşı Scorpion oynamak.
Raiden olmaz yavaş çar. Noob ve Sub zero olabilir.

Surekli çar değiştirmeni önermem. Bir karakteri adam gibi öğrenmeden salma. Demi Goda çikınca ne demek istediğimi anlayacaksın. Sanki uyumadan yemek yemeden bir çarı öğrenmiş insanlarda dolu.

Noob çok basit. Joker zor.

Raiden olmaz yavaş çar. Noob ve Sub zero olabilir.

Surekli çar değiştirmeni önermem. Bir karakteri adam gibi öğrenmeden salma. Demi Goda çikınca ne demek istediğimi anlayacaksın. Sanki uyumadan yemek yemeden bir çarı öğrenmiş insanlarda dolu.
Sadece rambo oynuyorum ama scorpion gelince yavaş oluyo o zaman scorpiona karşılık azda olsa noob saibot öğrencemde.

Geri
Yukarı