Mortal Kombat 11 Steam'de 16,40 TL

Klavye ile oynanıyor mu pes hariç kolla pek oyun oynamadim birde hikaye modu kaç saat.
Klavye ile hiç tavsiye etmem. Bu oyunlar 1990'lı(Belki daha eskidir.) yıllardan beri gamepadler için tasarlandı. Hikâye modu 4-5 saat sürüyor bir de 2-3 saat süren DLC'si var.

@NotAKnightAnymore Belki Shang Tsung kısmını çöpe atmazlar ve 2 farklı hikaye işler. Liu kang kısmı farklı, Shang Tsung kısmı farklı olacak şekilde. Benim düşüncem %80 Liu kang kısmından devam ederler. Çünkü Earthrealm vb. Fethedilmiş Shang Tsung daha ne yapabilir ki?
@Kaos5801 Klavyeden oynamak zor fakat tuş kombinasyonlarını ezberlersen kolaylaşır.

@AlexFergusonHayranı oyun 2020'den beri bu fiyata düşüyor fakat olası bir kur güncellemesi için bu kadar ucuzdan almak iyidir. Daha bugün Euro Truck indirimle 37TL'ye düştü diye konu açtım aslında oyun 3 ay önce indirimsiz 39TL'ydi.

@JohnnyCageMainEren hocam hikâyenin Shang Tsung tarafını da unutmayın.

Böyle uzun süre oynayacağın bir oyuna her ay 30TL verir misin? Millet oyunu 3 senedir oynuyor. Hikâye için alacaksan bile bu sefer Aftermath DLC'sini kaçırırsın.
Gamepass alacak kişi sadece 1 oyun için alacaksa tabiki mantıklı değil.
Fakat günümüzde insanlar gamepass'i sadece 1 oyun için mi alıyor sanıyorsun ?

Hımm sizce ne yapayım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    116,7 KB · Görüntüleme: 46

Geri
Yukarı