Mortal Kombat 11 Ultimate en ucuz nereden alınır?

Oyun Steam'de indirime giriyor mu? Girerse ne kadar ve ne zaman girer?
66.90'a düşme ihtimali yüksek.
1697138261879.png

Cadılar Bayramı geliyor girer mi bilmem ama sonbahar ve kış indrimi iyi olur 21 Kasım ve 21 Aralık bir de İtemsatış legal dedim key olarak veriyor kendi hesabında giriyorsun site kendisi veriyor.

Itemsatış nasıl legal oluyor tam olarak? Yani nasıl bu fiyata legal olarak verebiliyor?

Itemsatış nasıl legal oluyor tam olarak? Yani nasıl bu fiyata legal olarak verebiliyor?
Duyduğum kadarı ile keyleri yapımcıdan toplu olarak alıyorlar ve bu sayede ucuza satabiliyorlar. Ama mesela instantgaming.com için kredi kartlarını çalıp bir şeyler yapıyorlar ve yapımcı iade yüzünden para kazanamıyor diyorlar. O yüzden sorma gereği duydum.

Duyduğum kadarı ile keyleri yapımcıdan toplu olarak alıyorlar ve bu sayede ucuza satabiliyorlar. Ama mesela instantgaming.com için kredi kartlarını çalıp bir şeyler yapıyorlar ve yapımcı iade yüzünden para kazanamıyor diyorlar. O yüzden sorma gereği duydum.

Satıcılar illegal oluyor ucuz oluyor ama site kendisi sattığı için güvenli. Edit(ben aldım ve arkadaşım var ondan biliyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı