Mortal Kombat 11 Ultimate'da WeMod ban sebebi mi?

Can_Shelby

Centipat
Daha fazla  
WeMod'u kullanarak Krypt'te bedava kutu açacağım ama tedirgin oldum. Ban yer miyim? Yemez miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir modla Online girmediğiniz sürece ( Online Tower'lar dahil ) ban riski yok. Arkadaşım karakter skinlerini alabilmek adına Tower'larda sınırsız can falan kullanıyordu herhangi bir ban yemedi.

Fakat şu an oyunda bir sorun var bazı kişiler ( ben dahil ) durduk yere geçici ban yedi. Steam tartışma konularında bu konuyla ilgili çok konu var. Yapıpta yerseniz ondan olmaz bilginiz olsun.

Herhangi bir modla Online girmediğiniz sürece ( Online Tower'lar dahil ) ban riski yok. Arkadaşım karakter skinlerini alabilmek adına Tower'larda sınırsız can falan kullanıyordu herhangi bir ban yemedi.

Fakat şu an oyunda bir sorun var bazı kişiler ( ben dahil ) durduk yere geçici ban yedi. Steam tartışma konularında bu konuyla ilgili çok konu var. Yapıpta yerseniz ondan olmaz bilginiz olsun.

Sadece krypt te kullanacağım. Bir sıkıntı çıkmaz yani. Değil mi?

Ama Tower'lerde hile yaparsak banlanırız değil mi?

1889808165_preview_18 - MK11-Towersof TImes Explained.png

En sol alttaki Ko-op Tower harici gerisini yapabilirsiniz, sıkıntı çıkartmaz.

Seninle dövüşebilir miyiz? Öyle bir şey var mı arkadaş ile falan... Kendimi bir denemek istiyorum.

Online üzerinden özel lobi kurup arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Fakat maalesef 3-4 gündür oyundan banlı durumdayım. İlk mesajımda dediğim gibi oyuncuların bir kısmı durduk yere geçici ban yedi. Hala açılmasını bekliyorum.

Geri
Yukarı