Mortal Kombat nasıl oynanır?

Glarious0

Hectopat
Yeni aldım klavyeden oynuyorum şuanlık, 2-3 Güne kol gelecek kolsuz oynanmıyor, Oyuna hızlı alışmam için iyi combo yapmam için nasıl oynamam gerekiyor, Online oynuyorum adamlar fena vuruyor fena combo yapıyor hele scorpionla.

Kol ile çok rahat oynarsınız. Kombolar aşırı basit. Bir güne iyi oynamaya başlarsınız. Yön tuşlarıyla yani daha rahat kombo yaparsınız kolda.

Yeni aldım klavyeden oynuyorum şu anlık, 2-3 Güne kol gelecek kolsuz oynanmıyor, Oyuna hızlı alışmam için iyi combo yapmam için nasıl oynamam gerekiyor, Online oynuyorum adamlar fena vuruyor fena combo yapıyor hele Scorpion'la.

Hocam oyunda yeniyseniz Online'a girmeye yeltenmeyin hele ki kol olmadan, kitlesi çok fena(veya ben çok kötüyüm).

Yeni aldım klavyeden oynuyorum şu anlık, 2-3 Güne kol gelecek kolsuz oynanmıyor, Oyuna hızlı alışmam için iyi combo yapmam için nasıl oynamam gerekiyor, Online oynuyorum adamlar fena vuruyor fena combo yapıyor hele Scorpion'la.

Oyunu durdur hareket listesinden kombo bölümüne gel. Biraz aklında tuta tuta yap alışmaya başlarsın.

Kol her ne kadar daha iyi olsa bile klavye de fena değil, en azından benim açımdan. Oyun sırasında ESC basarak kullandığın karakterin kombolarını öğrenebilir ve bunları deneyebilirsin, ayrıca başlangıç için çok oyunculudan uzak durmanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı