Mortal Kombat X Açılmama Sorunu

UmutBugraYucedag

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamun aleykum. Baştan belirteyim ki oyun orijinaldir, Steam'den aldım.

Hata şu aslında bir hata yok oyuna MK10, MKLauncher ve Steam'den girmeyi denedim hiçbirinden girmiyor.

Hata vermiyor MORTAL KOMBAT XL yazısı geliyor ve sonrası yok oyun kapanıyor veya hiç açılmamış gibi.

Oyunu silip baştan yükledim, uyumluluk ayarını Windows 7 yaptım, yönetici olarak çalıştırdım, Steam'den önbellekteki dosyaları kontrol et yaptım ve hala sonuç alamadım. Lütfen yardım edin.

Hem oyuna para verdik, hem 44 GB'lik oyunu iki kere indirdim ve hala hatalar var, lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu bende yaşıyorum şu anda . can sıkıntısından entaresi dım dım yar dinliyorum. technopat tepki ver , yok mu sorunun nasıl çözüleceğini bilen ... gtx 1070 ftw aldım lan ben bu oyun için ...............

@Recep Baltaş bi el at bize be abi :)

Sanirsam updateler geliyor oyunla ilgili kucuk kucuk . ilk yuklendiginde icinde gelmiyor. Bir iki defa gun icinde ac kapa yaparsan pc yi hersey duzeliyor. Kendiliginden duzeldi bende.

Tekrar merhabalar,
Sorunu çözdüm. Sıkıntı benim için yine aynı Nvdia optimus teknolojili dizüstü bilgisayarım. Daha öncede steamdan aldığım oyunları açamamıştım ama o zaman format atıp yüksek özelliklere sahip ekran kartımın driverini yüklemiştim sadece. Böylece problemim çözülmüştü. Şimdi ise format atmak istemedim. yaptığım tek şey steam ve mkx'i nvdia denetim masası üzerinden düşük özellikli ekran kartımla açtırmak oldu. Görüntü biraz üzdü ama oynanıyor artık

BEYLER ben torrentyükledim oyunu mortal kombat x yazısı çıkıyor açılmıyor oyun hatada vermiyor yardım edin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı