Mortar Bronze | AMD R3 1200 sistem nasıldır?

Yeni_Kullanıcı

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce sistem nasıl fp olarak? Toplama yapmak istemiyorum bu gibi sitelerde toplama daha pahalıya geliyor. Trendyol gibi yerlerden toplarsakta hepsine ayrı ayrı ödeme, geldikten sonra montaj yapma falan filan hiç uğraşılmaz. İşlemci rahat besliyor ekran kartını site güvenilir yalnız birisi anakartin arızalandigini gönderip geri geldiğinde bu sefer ekran kartının arızalandigini söyledi bir de ekran kartı markası güvenilir mi?

Ekran kartı markasında sıkıntı yok iyidir. Power Supply çöp. SSD kötü. Kasa kötü. Ulaşabildiğiniz Max bütçeyi belirtin yardımcı olunur.

Babam alacak bütçe daha belli değil.

Ekran kartı markasında sıkıntı yok iyidir. Power Supply çöp. SSD kötü. Kasa kötü. Ulaşabildiğiniz Max bütçeyi belirtin yardımcı olunur.

SSD kötü demissiniz doğru fakat PSU ne de öyle dediniz anlamadım 550W 80+Bronze bence gayet iyi yorumlarda da 11 kişi 5 yıldız vermiş zaten.

Babam alacak bütçe daha belli değil.

SSD kötü demissiniz doğru fakat PSU ne de öyle dediniz anlamadım 550W 80+Bronze bence gayet iyi yorumlarda da 11 kişi 5 yıldız vermiş zaten.

Hemen hemen her psuda zaten o ibareler var önemli olan markası, Gamepower marka psu alınmaz. Benceyle herşey iyi olsa keşke.

Yeni konular

Geri
Yukarı