Moss bitkisi CO2'siz akvaryuma olur mu?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Top halinde değil de yere düz bir zemin bitkisi olsun diye aklıma fikir geldi. Monte carlo CO2 istediği için onu yapamadım fakat ona benzer bunu buldum, top hali kötü duruyor fakat düz hali idari eder, zemin bitkisi olmasını istediğim için bundan başka seçeneğim yok gibi. CO2 lazım mı bu bitkiye? Ve akvaryuma koyma zamanında monte carloyu koymak gibi aralarına boşluklu şekilde koymak lazım sanırım, onlar kendisi yayılıyor gibi anladım araştırırken. @Silinen üye :)

merhaba bende CO2 siz bir akvaryum kurmayı planlıyorum rica etsem Instagram'da yazabilir misin? Fikir alışverişi yapmak amacıyla. Eren_oznn

Low tech akvaryum için moss malesef olmuyor bende kurulum aşamasındayım zaten fakat büyük araştırma yaptığım zaman low tech için belli başlı bitkiler mevcut

Low tech akvaryum için moss malesef olmuyor bende kurulum aşamasındayım zaten fakat büyük araştırma yaptığım zaman low tech için belli başlı bitkiler mevcut
Konu kapandı aslında ama dediğiniz gibi. Tilki kuyruğu, limon gibi bitkiler low tech. Moss türleride.

Geri
Yukarı