Mosso 27.5 Wildfire Bisiklet için aksesuar önerisi

Cevaplayan arkadaşlar, bu eşyaları kullanmamanız sizin kişisel tercihiniz. Kişi istediği şekilde donatmak istiyor. Şahsen çamurluk ve arka far asfalt üzerinde, trafikte aşırı önemli şeyler. Zifiri karanlık yolda gitmeyecekseniz, ön farı düz bir çakar alsanız da, karşıdan görünebilirlik anlamında iş görür. Çevrenizde bisikletçi varsa oralara bakın, daha uygun fiyata arka-ön far ve çamurluk modelleri bulmanız olası. Fakat dağ bayır çıkıyorsanız çamurluğu ben de önermem çok kir toplar ilerleyişi engeller. Onun dışında internet alışverişi tek yol ise, attığınız linklerden eldiven, arka çakar, ön far alınabilir duruyor. Çamurluk için bisikletçi varsa oradan fiyat fikri almadan internetten almaya kalkmayın derim internette çamurluklar anlamsız pahalı gibi düşünüyorum.

Ön far dışında aksesuarlar bir işe yaramıyor, yıllardır bu sporu yapıyoruz, alıncaksa sele altı çantası ya da ön far alınmalı gerisi para tuzağı, kullanmıyorsak var bir bildiğimiz.
Gereksiz veya değil alıcagım bu sizi ilgilendirmez... 'Genel' aksesuarları biliyorum ve sadece fikir istedim link bile atmadınız. Bende dün başladım bisiklet sürmeye zaten her neyse. 'Daha fazla spam yapıp uzamasın konu'
Cevaplayan arkadaşlar, bu eşyaları kullanmamanız sizin kişisel tercihiniz. Kişi istediği şekilde donatmak istiyor. Şahsen çamurluk ve arka far asfalt üzerinde, trafikte aşırı önemli şeyler. Zifiri karanlık yolda gitmeyecekseniz, ön farı düz bir çakar alsanız da, karşıdan görünebilirlik anlamında iş görür. Çevrenizde bisikletçi varsa oralara bakın, daha uygun fiyata arka-ön far ve çamurluk modelleri bulmanız olası. Fakat dağ bayır çıkıyorsanız çamurluğu ben de önermem çok kir toplar ilerleyişi engeller. Onun dışında internet alışverişi tek yol ise, attığınız linklerden eldiven, arka çakar, ön far alınabilir duruyor. Çamurluk için bisikletçi varsa oradan fiyat fikri almadan internetten almaya kalkmayın derim internette çamurluklar anlamsız pahalı gibi düşünüyorum.
İşte anlayan biri ve evet malesef faiş fiyatlara satılıyor aksesuarlar... Çamurluk 100TL verirken içim acıdı resmen. Türkiye'de hobi edinmek pahalı ve zahmetli.

Gereksiz veya değil alacağım bu sizi ilgilendirmez... 'Genel' aksesuarları biliyorum ve sadece fikir istedim link bile atmadınız. Bende dün başladım bisiklet sürmeye zaten her neyse. 'Daha fazla spam yapıp uzamasın konu'

İşte anlayan biri ve evet maalesef faiş fiyatlara satılıyor aksesuarlar... Çamurluk 100TL verirken içim acıdı resmen. Türkiye'de hobi edinmek pahalı ve zahmetli.

"Para tuzağı".

Yeni konular

Geri
Yukarı