Mosso Wildfire 27.5 HD Nasıldır?

Ardaesk

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Almayı düşündüğüm bisiklettir, 2017 versiyonuymuş sanırım. Mosso'nun kendi sitesinde almak istediğim rengini göremedim.
Fiyatına göre nasıl sizce ve ortalama bu fiyata daha iyi bir bisiklet önerebilir misiniz? Yolda sürmek için alıyorum bel fıtığım olduğu için zaten extreme hareketler yapamam ve yol bisikleti kullanamam; oturuş pozisyonundan dolayı.
Fiyatı:1200 TL
mosso-wildfire-275-hd__0828679029695897.jpg

Yolda sürmek için alıyorsanız şehir bisikleti düşünmenizi tavsiye ederim. Ayrıca en az 3x8 sistem bisikletleri tercih etmenizi de öneririm.

Motosikleti satıp bisiklet alacağım. Bisiklet pazarının cahiliyim şuan. Seneye Izmir Buca'ya taşınacağım, orası duyduğum kadarıyla bol yokuşu olan ve yolu bozuk bir yermiş. Bu koşullara göre 1000 TL ile 1500 TL arası önereceğiniz bisiklet var mı?

Motosikleti satıp bisiklet alacağım. Bisiklet pazarının cahiliyim şuan. Seneye Izmir Buca'ya taşınacağım, orası duyduğum kadarıyla bol yokuşu olan ve yolu bozuk bir yermiş. Bu koşullara göre 1000 TL ile 1500 TL arası önereceğiniz bisiklet var mı?

Carraro crp 690 kullanıcısıyım çok da memnumun bakmanı tavsiye ederim fiyatı da 1650 tl olması lazım ben nakit ile 1450 ye kadar düşürmüştüm

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı