Çözüldü Most Wanted 2005 kontrol tuşları Xbox oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

VenCartes

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel ARC A750
İ5 13400F
3200mhz 8x2 CL16 GoodRam
MSI H610m-e pro
RAM
GoodRam 16 gb CL16 3200 mhz
Ekran kartı
İntel ARC A750
Anakart
MSİ H-610 m-e
İşlemci
İ5 13400F
Oyuna Redux modu yükledim tuşlar Xbox oldu klavye ile oynanıyor ama menülerde vs. hep kontorlcü tuşları gözüküyor. Oyun korsan. 19 yıllık oyunun orijinalini bulamıyorum. Korsan olduğu için yardım edememciler cevap vermese de olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çok sıkıntı olmaz aslında tuşların öyle gözükmesi, nasıl oynayacağın belli çünkü. Modda Xbox ile geçen dosyalar var mı? Gamepad ile oynanabilsin diye mod dosyaları olabilir belki, masaüstüne o dosyaları atıp oyunun dosyalarından kaldırıp öyle deneyin. Gamepad takılı kalmışsa öyle de gözükebilir ama değildir herhalde.
Çok sıkıntı olmaz aslında tuşların öyle gözükmesi, nasıl oynayacağın belli çünkü. Modda Xbox ile geçen dosyalar var mı? Gamepad ile oynanabilsin diye mod dosyaları olabilir belki, masaüstüne o dosyaları atıp oyunun dosyalarından kaldırıp öyle deneyin. Gamepad takılı kalmışsa öyle de gözükebilir ama değildir herhalde.

Çözüm

Evet oyunun dosyaları içerisinde Xbox ve PlayStation dosyası var 2 tane onları çıkarınca çözüldu aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için oyunun kurulu olduğu klasörde scripts in içinde buttons. Xbox ve buttons. PlayStation dosyalarını çıkarınca çözüldü.

Evet oyunun dosyaları içerisinde Xbox ve PlayStation dosyası var 2 tane onları çıkarınca çözüldu aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için oyunun kurulu olduğu klasörde scripts in içinde buttons. Xbox ve buttons. PlayStation dosyalarını çıkarınca çözüldü.
Sorunuzun çözülmesine sevindim, tahmin etmiştim o dosyaların olabileceğini.

Geri
Yukarı