Çözüldü Motive'den Ölümsüz şarkısı hangi şarkıya benziyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

iloveichigo

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Normalde hayatta dinlemem de birinin önerisiyle bir parçasını dinleyeyim dedim şu Motive'nin ve bunun teması böyle ne bileyim hani ilk müzik kategorisinde falan açacaktım da çok böyle bu parça aynı bu be deyip devamını getiremedim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu parçaya biraz benzettim ama bilmiyorum sizin de fikrinizi alayım dedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
beat olarak benziyor buna. Özellikle 2.37 den sonra. Zaten aynı sample diye biliyorum.

aynı sample diye biliyorum.
Sample da bu. Dakika 1.26

@iloveichigo işini gördü mü knk?
Amacın bu şarkıyı sevdiğin için benzer şarkılar bulmaksa "similiar song finder" tarzı sitelere yazarsan benzer tarzda şarkılar bulabilirsin. Eğer meraktan soruyorsan ilham, benzer sample kullanımı gibi faktörlerden ötürüdür.

Amacın bu şarkıyı sevdiğin için benzer şarkılar bulmaksa "similiar song finder" tarzı sitelere yazarsan benzer tarzda şarkılar bulabilirsin. Eğer meraktan soruyorsan ilham, benzer sample kullanımı gibi faktörlerden ötürüdür.
Sevdiğimden değil aşırı benzettim ve iddiaya girdim.

beat olarak benziyor buna. Özellikle 2.37 den sonra. Zaten aynı sample diye biliyorum.

aynı sample diye biliyorum.
Sample da bu. Dakika 1.26

@iloveichigo işini gördü mü knk?

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı